Bu belirtileri yaşıyorsanız mutlaka nöroloğa başvurun

Özel Karaman Selçuklu Hastanesi, beyin sapı, omurilik ve çevresel sinir sistemiyle kaslarda hissedilen bir rahatsızlıklarla ilgili uyardı. Bu gibi durumlarda nöroloğa başvurulması gerektiği belirtilen açıklamada;

Bu belirtileri yaşıyorsanız mutlaka nöroloğa başvurun
Editör: Karamanca
02 Kasım 2020 - 16:54 - Güncelleme: 02 Kasım 2020 - 17:03
''Genel olarak sinir sistemi ya da beyinle bağlantılı olarak, beyin sapı, omurilik ve çevresel sinir sistemiyle kaslarda hissedilen bir rahatsızlık ya da  belirti yaşanıyor ise, mutlaka bir nöroloğa başvurulmalıdır.

Anılan şikayetlerle ilgili olarak, hastanemiz Nöroloji Uzmanı Uzm. Dr. Öner YALIN,gerek doğru teşhisi ile gerekse uygun tedavi yöntemi ile siz değerli halkımızın hizmetindedir.

Uzmanlık alanında; baş ağrısı, migren, boyun - bel ağrıları, baş dönmesi, epilepsi, felç, uyku bozuklukları, parkinson, unutkanlık, demans, ms, halsizlik - yorgunluk gibi birçok nörolojik rahatsızlıkların tedavisi ve takibi yer alan Uzm. Dr. Öner YALIN hakkında, randevu ve detaylı bilgi için, 0338 212 93 00 numaralı telefondan ve www.selcukluhastanesi.com adlı web. adresimizden bilgi edinebilirsiniz'' denildi.

özel karaman elçuklu hastanesi

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum