Reklamı Geç
Advert
Advert

Karaman Devlet Hastanesi'ndeki o bölüm 2 aydır kapalı

Karaman'da geçtiğimiz 13 Aralık günü polis zoru ile boşaltılan Karaman Devlet Hastanesindeki ..

Karaman Devlet Hastanesi'ndeki o bölüm 2 aydır kapalı
Karaman Devlet Hastanesi'ndeki o bölüm 2 aydır kapalı Karamanca

Karaman'da geçtiğimiz 13 Aralık günü polis zoru ile boşaltılan Karaman Devlet Hastanesindeki kafeteryaların ihalesi yine karşılıklı olarak fes edildi. Devlet hastanesindeki kafeteryalar 2 aydır hizmete kapatıldı.

Karaman'da geçtiğimiz Kasım ayında anlaşması fes edilen Karaman Devlet Hastanesindeki kafeteryalar için 13 Aralık 2019'da polis zoruyla boşaltılma kararı alınmıştı.

Devlet Hastanesinin poliklinik ve acil servis bölümündeki kafeteryalar 13 Aralık günü boşaltılırken, yeni ihale düzenlenmişti. Düzenlenen ihalenin yıllık 1 milyon 320 bin liraya bir başka firmaya verildiği duyurulmuştu.

Aylık 108 bin liralık dudak uçuklatan fiyatın ardından o ihaleninde karşılıklı olarak fes edildiği öğrenildi. İhalenin iptal edilmesi ile birlikte 13 Aralık gününden bu yana Karaman Devlet Hastanesinde kantin hizmetlerinin verilemedi.

 

karaman devlet hastanesi kantin kapalı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
seher     2019-02-08 bende bu konu hakkında şikayette bulunacaktım ben yeni doğum yaptım. yeni anne olarak devlet hastanesinde görüş saatlerinde babaların yani eşlerin gelmesine izin veriyolar. lohusa bir anne olarak içme suyu meyve suyu yada kişisel bir eşya bitse nereye gideceğiz. bir sıcak çorba yada çay içmek için sıcak su bile yok karaman merkezde olan eşyalarını getirdiği ilçe ve köylerden gelen anneler ne yapacak. tansiyonun düşse atıştıracak bi dey yok. bebeği yanlız bırakıp hastanenin karşısına nasıl gilec
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Silah kaçakçıları adliyede
Silah kaçakçıları adliyede
Seyhan Baraj Gölü’nde erkek cesedi bulundu
Seyhan Baraj Gölü’nde erkek cesedi bulundu