DİKA’ya ‘En güzel stant’ ödülü

Mardin’de bu yıl 4’üncüsü düzenlenen ve 4 gün süren “Uluslararası Mardin Tarım Ekipmanları, Gıda ve Hayvancılık Fuarı”nda stant açan Dicle Kalkınma Ajansına (DİKA), “En güzel stant” ödülüne layık görüldü..

DİKA’ya ‘En güzel stant’ ödülü
DİKA’ya ‘En güzel stant’ ödülü

Mardin’de bu yıl 4’üncüsü düzenlenen ve 4 gün süren “Uluslararası Mardin Tarım Ekipmanları, Gıda ve Hayvancılık Fuarı”nda stant açan Dicle Kalkınma Ajansına (DİKA), “En güzel stant” ödülüne layık görüldü.
Mardin’de bir alışveriş merkezinin otopark alanında kurulan çadırlarda düzenlenen ve 4 gün süren 4. Uluslararası Mardin Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarını yaklaşık 60 bin kişi ziyaret etti. Sektörün gelişmesine katkı sağlamak amacıyla fuar alanında stant açarak çeşitli etkinlikler düzenleyen DİKA, “En güzel stant” ödülüne layık görüldü. Fuar temsilcileri, en güzel stant plaketini DİKA standından sorumlu Mardin Yatırım Destek Ofisi Uzmanımız Ekrem Dirican’a takdim etti.
Dicle Kalkınma Ajansı’nı layık gördükleri ödülden dolayı fuar yetkililerine teşekkür eden DİKA Genel Sekreteri Yılmaz Altındağ, “Fuarda ajansımızı tanıtmak için bir çalışma yürütüldü ve bölgede örnek olacak binamızı katılımcılara sunmaya çalıştık. Ajansımızın tanınırlığını artırmada etkili olduğunu düşündüğümüz standımız ziyaretçiler tarafından büyük beğeni topladı. Fuar Komitesince de ‘En Güzel Stant’ ödülüne layık görüldü. Bundan dolayı mutluyuz. Fuar komitesine tekrar teşekkür ediyorum” dedi.
DİKA standından sorumlu Mardin Yatırım Destek Ofisi Uzmanımız Ekrem Dirican ise, “Farklı bir tasarımla hem de kendimizi iş yerimizde hissedebildiğimiz bir şekilde standımızın tasarımını yaptık. Bu da ajansımızın potansiyelini fuara yansıtmamıza ve dikkat çekerek tanınırlığımızı artırmamıza yardımcı oldu. Nihayetinde en güzel stant ödülüne layık görüldü. Ödüllerinden dolayı fuar yetkililerine şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TIR önündeki TIR'ın dorsesine çarptı sürücü yaralandı
TIR önündeki TIR'ın dorsesine çarptı sürücü yaralandı
Bin 500 kilometrelik uyuşturucu sevkiyatı Antalya’da son buldu
Bin 500 kilometrelik uyuşturucu sevkiyatı Antalya’da son buldu