İnegöl’de iki sağlıkçı saldırıya uğradı

Bursa’nın İnegöl ilçesinde aynı gün iki ayrı sağlıkçı şiddete maruz kaldı. Sağlık çalışanının üzerine makasla yürüyen şahıs ile doktor ve tıbbi sekretere hakaret eden hasta yakınları gözaltına alındı..

İnegöl’de iki sağlıkçı saldırıya uğradı
İnegöl’de iki sağlıkçı saldırıya uğradı

Bursa’nın İnegöl ilçesinde aynı gün iki ayrı sağlıkçı şiddete maruz kaldı. Sağlık çalışanının üzerine makasla yürüyen şahıs ile doktor ve tıbbi sekretere hakaret eden hasta yakınları gözaltına alındı.
İnegöl Devlet Hastanesi’ndeki ilk olay dahiliye polikliniğinde meydana geldi. Dahiliye polikliniğinde tedavi olmak için sıra bekleyen 55 yaşındaki R.E., sistemin arıza yapması üzerine bir müddet daha bekledi. Sistemin açılmasıyla kendisinden sonra gelen hastalara öncelik verdiğini iddia eden hasta R.E., uzman doktor Z.Y. ile tartışmaya girdi. Yaşanan tartışma ya hastanın oğlu E.E. de katılınca ortalık karıştı. Hasta ve oğlu, uzman doktor ile sekreterine hakaretler etmeye başladı. Olaya hastanenin güvenlik görevlileri müdahale ederek öfkeli hasta ve oğlunu hastaneden çıkardı. Doktora hakaret eden hasta R.E. ile oğlu E.E., emniyet ekiplerince karakola götürülerek ifadeleri alındı.
İkinci olay ise İnegöl Devlet Hastanesi acil servisinde meydana geldi. Gün içerisinde bir kaç defa sokak ortasında bayılan Ş.E., acil servise getirilerek tedavi altına alındı. Ş.E, tedavi sırasında kendisine serum takılmasını reddetti. Daha sonra eline sağlık personelinin makasını alan Ş.E., sağlık çalışanlarının üzerine yürüdü. Hastane güvenliği tarafından yakalanan şahıs emniyet ekiplerine teslim edildi. Saldırgan genç, emniyet ekiplerince karakola götürülerek ifadesi alındı. İki ayrı olayda karakola götürülerek 3 kişi ifadelerinin ardından salıverildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Anne ve babasını bıçaklayark öldürdü
Anne ve babasını bıçaklayark öldürdü
Ev sahibi sahura kalktığı sırada evine giren hırsız tarafından bıçaklandı
Ev sahibi sahura kalktığı sırada evine giren hırsız tarafından bıçaklandı