alanya tıkanık açma

Süleyman Gürbüz, kayınpederi Süleyman Yıldırım'ı öldürdüğünü itiraf etti

2019 yılında kayınpederini öldürmekten 10 ay hapis yattıktan sonra suçu kabul etmediğinden serbest bırakılan Süleyman Gürbüz, Show TV'de Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu televizyon programında cinayeti itiraf etti. Gürbüz asıl hedefinin kaynanası olduğunu söyledi.

Süleyman Gürbüz, kayınpederi Süleyman Yıldırım'ı öldürdüğünü itiraf etti
Editör: Karamanca
08 Ekim 2020 - 16:11 - Güncelleme: 08 Ekim 2020 - 16:17
Kütahya'nın Gediz ilçesinde geçtiğimiz yıl kayınpederi Süleyman Yıldırım'ı bıçaklayarak öldüren ve 10 ay cezaevinde yattıktan sonra serbest bırakılan ve bir televizyon programında cinayeti itiraf etmesinin ardından gözaltına alınan Süleyman Gürbüz, getirildiği Gediz'de adli makamlara sevk edildi.

Süleyman Gürbüz, cezaevinden kayınpederinin kardeşi Ramazan Yıldırım'a yazdığı iki mektupta eşini ve kayınvalidesini suçlamıştı. Bu gelişmeler üzerine öldürülen Süleyman Yıldırım'ın kardeşi Ramazan Yıldırım televizyon programına çıkarak yardım istemişti.

Canlı yayında önce işlediği cinayeti kabul etmeyen Süleyman Gürbüz, daha sonra sunucunun ısrarlı soruları karşısında kayınpederi Süleyman Yıldırım'ı boğuşma esnasında öldürdüğünü, asıl hedefinin kayınvalidesi C.Y. olduğunu söyledi.

Bunun üzerine İstanbul Küçükçekmece Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından canlı yayında gözaltına Süleyman Gürbüz, Kütahya İl Emniyet Müdürlüğünde görevli polisler tarafından Gediz'e getirildi.

Süleyman Gürbüz, Gediz İlçe Emniyet Müdürlüğünde alınan ifadesinin ardından adliye sevk edildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum