Medyland Üyeliği İle Sunulan Cazip Fırsatlar

Medyland ailesi, hem hastalar hem de alanında uzman hekimlerin bir araya gelmesi amacıyla kurulmuş bir firmadır.

Medyland Üyeliği İle Sunulan Cazip Fırsatlar
Editör: Karamanca
27 Ocak 2023 - 11:3112 seneden uzun süredir dijital pazarlama sektöründe hizmet sunan firma, günümüze kadar sağlamış olduğu sağlık hizmetleri, kazandığı uzman geri dönüşleri ve sektörel tecrübesi ile hizmet kalitesinde ön plana çıkmayı başarmıştır. Medyland projesi ise firmanın sağlık alanında sahip olduğu tüm tecrübe ve uzmanlıkların bir araya getirildiği online bir platformdur.
Medyland, hastalar ve doktorlar olmak üzere iki farklı üyelik sistemini kapsamaktadır. Uzman ve hekimlere erişim sağlamak isteyen hastalar, ücretsiz bir şekilde üyelik oluşturabilmektedir. Doktorlar ise gerekli bilgileri doldurduktan ve üyelik oluşturduktan sonrasında sunulan farklı üyelik paketlerinden yararlanabilmektedir. Her bir paket, farklı rozetler sağlamaktadır. Bu rozetler ise üyelik paketleri dahilinde sunulan imkanları temsil etmektedir.

Hastalar İçin Medyland Üyelik İşlemleri ve Detayları


Medyland ailesi, hastaların tek bir platform üzerinden alanında tecrübe sahibi olan tüm hekimlere ve uzmanlara saniyeler içerisinde erişim sağlamalarına imkan tanımak amacıyla bir araya gelmiştir. Bu sayede kişiler; ad, soyad, e-mail adresi, telefon numarası ve belirledikleri bilgilerini doldurarak kolayca üyelik oluşturabilmektedir. Aynı zamanda gerekli izinleri vermeleri ve ilgili metinleri okuduklarını da onaylamaları gerekmektedir.

Medyland ailesi, kullanıcı gizliliğini korumak için girilen cep telefonu numarasına SMS aracılığı ile bir onay kodu göndermektedir. Aynı zamanda bu işlem, tek bir kullanıcının birden fazla hesap oluşturması ve bilgi kirliliğinin oluşmasını önlemek açısından da büyük önem taşımaktadır. Gelen SMS kodunu ilgili alana girdikten sonrasında gönder seçeneğinin tıklanması gerekmektedir. Bu sayede üyelik işlemleri tamamlanmış olacaktır.

Hasta girişi seçeneği üzerinden üyelik bilgilerini doldurarak giriş yapmak, kişilerin ilgilendikleri uzman ve hekimleri favorilerine eklemelerine imkan tanımaktadır. Aynı zamanda doktorla görüşmeleri sonucunda yaşadıkları deneyim ve tecrübeleri paylaşarak değerlendirmek yapabilme fırsatına da sahip olunmaktadır. Bu yorumlar, uzman ve hekimler hakkında araştırma yapan kişiler için önemli bir referans niteliği taşımaktadır. Bu nedenle yalnızca gerçek yorumlara yer verilmektedir.

Uzman ve Hekimler İçin Üyelik İşlemleri ve Detayları


Medyland ailesi, uzman ve hekimler için farklı giriş portalı sunan bir online platformdur. Bu sayede uzmanlar, kendileri için en uygun olan üyelik paketi fırsatlarından yararlanabilme imkanına sahip olmaktadır. Üyelik paketleri ise ücretsiz üyelik seçeneklerinden başlayarak gold rozet paketlerine kadar devam etmektedir. Bu sayede uzman ve hekimler, ihtiyaçları doğrultusunda en uygun paket seçeneklerinden yararlanarak kendilerine özel bir profil sayfası oluşturma imkanına sahip olmaktadır. Site tarafından sunulan üyelik paketleri ve kapsamlarını ise kısaca şu şekilde açıklamak mümkündür:

 Ücretsiz Üyelik: Medyland ailesi tarafından uzman ve hekimler için oluşturulan ilk paket seçeneği, ücretsiz paketlerdir. Bu paketler ile her bir doktorun kendine özel profil sayfası oluşturması mümkündür. Aynı zamanda 1 adet görsel ekleme imkanı da bulunmaktadır. Profil sayfası üzerinde ise; uzmanlık alanı, unvan, özgeçmiş ve benzeri bilgilere yer verilmektedir. Aynı zamanda uzman ve hekimler hakkında yapılan değerlendirmeler, yorumlar ya da puanlamalar da bu sayfalar üzerinde görüntülenmektedir.
 Bronz Üyelik: Bronz üyelik paketi, uzman ve hekimlerin bronz rozet almalarını sağlayan üyelik paketidir. Bu paket dahilinde kişiye özel profil sayfasının yanı sıra adres alanı, telefon numarası ekleme imkanı, belirtilen sayıda makale ve galeri görseli ekleme imkanı sunulmaktadır. Belirlenen güncel sayı ise 5 ile sınırlıdır.
 Silver Üyelik: Silver üyelik paketi, doktorların silver rozet sahibi olmalarını mümkün kılmaktadır. Bu üyelik paketi ile telefon numarası ekleme, kişiye özel profil sayfası oluşturma, Whatsapp hattı ekleme, 2 farklı adres alanı kazanma, online randevu sistemlerinden yararlanma, randevu onay SMS sisteminden faydalanma, soru-yanıt alanı kullanma, 10 adet galeri görseli ekleme ve 10 adet makale yayınlama gibi avantajlar sağlanmaktadır.
 Gold Üyelik: Site üzerindeki en yüksek üyelik türü olan Gold üyelik paketi, uzman ve hekimlerin gold rozet sahibi olmalarını sağlamaktadır. Bu paket dahilinde ise; kişiye özel profil sayfası, 2 adet adres alanı, telefon numarası ve Whatsapp hattı ekleme imkanı, online randevu sistemi, randevu onay ve hatırlatma SMS hizmetleri, soru-yanıt alanının kullanılması, sınırsız galeri görseli ve makale yayınlama hakkı, banner alanları üzerinde reklam yapabilme hakkı gibi sayısız avantaj sunulmaktadır.

Medyland ailesinin her biri alanında uzman olan kadrosu, tüm ihtiyaç ve tercihlere uygun olan üyelik paketlerini özenle hazırlamaktadır. Bu sayede uzman ve hekimler, ihtiyaç duydukları reklam ve tanıtım çalışmaları için yüksek maliyetli ve vakit alan çalışmalara yönelmek yerine tek bir platform üzerinden kolayca verim sağlayabilmektedir. Bu durum ise;

 Muayenehanelerde gerçekleştirilmesi gereken organizasyon süreçlerinin etkili şekilde yönetilebilmesi,
 Hasta ve doktor ilişkilerinin güçlendirilebilmesi,
 Online randevu süreçlerinin etkili ve sistematik şekilde planlanması,
 Hastalara doğrudan erişim sağlanması,
 Tanınırlık ve referans değerlerinin tek bir platform üzerinde görüntülenmesi gibi çok sayıda önemli avantaj sağlamaktadır.
medyland.com ailesi, hem hastalar hem de doktorlar için en uygun çözüm önerilerini tek kaynak üzerinden sağlamaktadır. Bu sayede sağlık hizmetlerinden kolay ve etkili şekilde yararlanmak mümkün hale gelmektedir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum