alanya tıkanık açma

Masara Yöresel Köy Ürünleri'nin internet mağazası açıldı

Karaman Konya yolunun 8.km’sinde Bölükyazı köyü kavşağında bulunan Masara Yöresel Köy Ürünleri mağazası, masaradan .com internet mağazasından gelen yoğun siparişlere yetişemiyor.

Masara Yöresel Köy Ürünleri'nin internet mağazası açıldı
Editör: Karamanca
18 Mayıs 2020 - 15:29
    Son zamanlarda yaşamış olduğumuz kovid-19 Virüsü nedeni ile e-ticaret web sitesini yeni açan masaradan .com Türkiye’nin dört bir yanına Karaman’ın meşhur yöresel ürünlerinden gönderiyor, göndermiş olduğu ürünlerle Karamanımızın tanıtımını da yapan masaradan .com, en çok siparişin Divle Obruk Peyniri, Koyun Yoğurdu, Bastırık Peyniri, Bal, Tereyağı, Nar Ekşisi, Köy Yumurtası, Mayalı ve Tahinli ekmek olduğunu belirti.

    Masaradan .com sahibi Hacı Mahmut ŞİŞMAN “ -Müşterilerimizin bizi tercih etmelerinin sebebi ürünlerimizi doğal ve katkısız olarak üretiyor olmamız. Köylerimizde geleneksel yöntemlerle atalarımızın bize öğretmiş olduğu reçeteleri uyguluyoruz, bize bırakmış oldukları değerlerimize sahip çıkıyoruz. Ayrıca Karaman Ticaret Odası Masara yöresel köy ürünlerinde satılan Divle Obruk Peynirinin coğrafi işaret şartlarına uygun olarak üretildiğini tescil etmiştir. Karaman’dan Türkiye’nin her şehrine ürünlerimizi göndermekten gurur duyuyoruz,” dedi.
    
    masaradan .com mağazamızdan yapılan alışverişlerde Karaman için aynı gün ücretsiz adresinize teslimat yapmaktadır.


masaradan com
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum