"Karayolu Trafik Güvenliği ve Karayolu Trafik Haftası" etkinlikleri

Karaman Valisi Hüseyin Engin Sarıibrahim, bu yıl "Hayatla Yarışılmaz" sloganıyla kutlanan "Karayolu Trafik Güvenliği ve Karayolu Trafik Haftası" etkinlikleri çerçevesinde Çocuk Trafik Eğitim Parkı'nda düzenlenen programa katıldı.

"Karayolu Trafik Güvenliği ve Karayolu Trafik Haftası" etkinlikleri
Editör: Karamanca
10 Mayıs 2024 - 11:12 - Güncelleme: 10 Mayıs 2024 - 11:14
Eğitim Parkı'nda eğitim gören anaokulu öğrencisi çocuklarla bir araya gelen ve trafik kuralları hakkında sohbet eden Vali Sarıbrahim, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı tarafından öğrencilere verilen teorik ve eğitim parkurundaki uygulamalı eğitimleri izledi.

Saribrahim "Trafik haftası etkinliklerinin hafta boyunca devam edeceğini belirterek, "Karaman'da yaşayan vatandaşlarımızın trafik bilincini geliştirmek üzere İl Emniyet Müdürlüğümüz ve İl Jandarma Komutanlığımız koordinasyonunda çeşitli etkinlikler düzenlendi ve düzenlenmeye devam edecek. Bakanlığımız tarafından bu yıl "Hayatla Yarışılmaz" sloganıyla kutlanan haftanın, ilimiz ve ülkemiz trafik güvenliğine fayda sağlamasını açısından hayırlı olmasını diliyorum" ifadelerini kullandı.

Programa, Vali Yardımcısı Fatih Baysal, İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş ve İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan da katıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum