alanya tıkanık açma

Karaman Özel Selçuklu Hastanesi: Bekletmiyor, Bekliyoruz

Karaman Özel Selçuklu Hastanesi, dahili ve cerrahi polikliniklerinin yanı sıra hizmete giren Diş Polikliniği ile de hizmet vermeye devam ediyor. Yapılan açıklama şöyle;

Karaman Özel Selçuklu Hastanesi: Bekletmiyor, Bekliyoruz
Editör: Karamanca
27 Ekim 2020 - 17:54
''Özel Selçuklu Hastanesi olarak; 15 yıldır siz ve sevdiklerinizin yanındayız.

Mevcut kadromuzda yer alan toplamda 25 uzman hekimimizle tüm polikliniklerimizle ve diğer ünitelerimiz (Ftr, Getat vs.) ayaktan tedavilerimiz, doğum ve diğer cerrahi müdahalelerimiz, yatış gerektirmeyen günü birlik cerrahi müdahalelerimiz, (Hemoroid, Endoskopi, Kolonoskopi vs.), acil servis ve yoğun bakım ünitemizle kesintisiz olarak halkımıza hizmet vermeye devam ediyoruz.

Dahili ve cerrahi polikliniklerimizin yanı sıra hizmete giren Diş Polikliniğimizle, ağız ve diş sağlığınızla da yakından ilgilenmekteyiz.

Ayrıca, çok yakında hizmete girmesi planlanan Cildiye Polikliniğimizin de çalışmları devam etmektedir.

Kuruluşumuzdan bu yana “Önce İnsan Sağlığı” ilkesini esas alarak başladığımız bu yolda, hizmetlerimizi tüm imkanlarımızla değerli halkımızın ihtiyaçlarına göre şekillendirdik ve halen devam ilerlemekteyiz.

Tüm ekibimizin katkılarıyla ve sizlerin de sayesinde Özel Selçuklu Hastanesi ailesi olarak; bekletmiyor sizi bekliyoruz. Randevu ve her konuda detaylı bilgi için; 0338 212 93 00 numaralı telefondan ulaşabilirisiniz. "

YORUMLAR

  • 0 Yorum