alanya tıkanık açma

Karaman'daki silahlı saldırı kamerada

Karaman'da dün meydana gelen Mustafa T.'nin ağır yaralandığı silahlı saldırının güvenlik kamera kayıtları ortaya çıktı.

Editör: Karamanca
24 Şubat 2021 - 14:26 - Güncelleme: 24 Şubat 2021 - 14:30
Güvenlik kamera kayıtlarına yansıyan görüntülerde Atakan Y.'nin motosiklet üzerinde seyir halinde iken Mustafa T. ve yanındaki arkadaşının üzerine pompalı tüfek ile ateş etmesi ve yaralı Mustafa T. ile arkadaşısının kaçmaya çalışması görünüyor.

Olay dün 14.30 sıralarında Rauf Denktaş Mahallesi 2'nci istasyon caddesi üzerinde meydana geldi. Mustafa T. yanındaki bir arkadaşı ile kaldırımda beklerken, daha önceden aralarında husumet bulunan Atakan Y. motosiklet ile geldi. Atakan Y. motosikletten inmeden Mustafa T. ve arkadaşının üzerine ateş açtı.

Açılan ateş sonucu Mustafa T. vücudunun çeşitli yerlerine isabet eden saçmalarla ağır yaralandı. Saldırı sırasında tüfekten çıkan saçmalardan bazıları, park halindeki otomobile de isabet etti.

Mustafa T., ihbar üzerine çağrılan sağlık görevlilerince ambulansla Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Tedaviye alınan Mustafa T.'nin hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

Mustafa T.'nin, 2 Kasım'da uğradığı silahlı saldırı sonucu yaşamını yitiren tekel bayisi sahibi Mehmet Öcal'ın öldürülmesiyle ilgili 6 Şubat’ta gözaltına alındığı ve ardından serbest bırakıldığı belirtildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum