alanya tıkanık açma

Karaman'da müstehcen video olayı

Karaman'da kasabayı ayağa kaldıran yaşı küçük çocukların cinsel ilişki videosu olayında jandarma çok sayıda şahsı gözaltına aldı. Videonun şantaj için kullanılıp kullanılmadığı araştırılıyor.

Karaman'da müstehcen video olayı
Editör: Karamanca
30 Temmuz 2020 - 23:00
Olay, dün gece yarısı Sudurağı Kasabasında meydana geldi. İddiaya göre, yaşları küçük biri kız diğeri erkek iki çocuk arasında gerçekleştiği öne sürülen müstehcen anlar henüz bilinmeyen kişi veya kişiler tarafından kayda alındı. Kaydın kasabada elden ele dolaştığını öğrenen jandarma inceleme başlattı.

İddia edilen videodaki çocuklar jandarma merkezine götürülerek ifadeleri alınırken, çocukların ifadeleri doğrultusunda operasyon genişletildi. Jandarma videoyu izledikleri veya başkalarına attıkları şüphesiyle genç yaşlardaki çok sayıda ismi gece yarısı gözaltına aldı.

Jandarma merkezine götürülen şahısların buradaki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilecekleri öğrenildi. Gözaltı sayısının 20'i bulabileceği bilgi edinilirken, olayla ilgili çok yönlü tahkikat devam ediyor.

 

YORUMLAR

 • 7 Yorum
 • Anonim
  5 ay önce
  Allah o anneye babaya yardim etsin yapılmış bir hata illada yayılması mı gerekiyor hepimizin çocuğu var ayrıcada heryerin iyiside var kötüsü de var yapanlarada izleyenede yazıklar olsun bazı yanlışları engellemek yerine ifşamı etmek lazım
 • Soner çılgın
  5 ay önce
  Suduragında 7 den 70 mişe herkeste bu video dolaşıyı alınan bilgiye göre video yu çeken ve dağıtan Mehmet isminde bir şahış böyle şeref yoksunu insanları köyümüzde barındırmayan yazık
 • Metmet Koçak
  5 ay önce
  Mübarek kurban bayramında kasabamızın adı böyle mi duyulacaktı.. Nesil çok başına buyrun ve yobaz yetişiyor.. Saygı ve sevgi hak getire..
 • Hasan ali dolek
  5 ay önce
  Kasabanizda sanki çokta dürüst insan var.
 • Ma
  5 ay önce
  böylelerini hapishanede besleyen devlete de millete de vekiline de diyecek laf yok böylelerini asmak gerekirken bizden aldıkları vergiler ile cart curtla besliyoruz bizede yazıklar olsun
 • SUAT KÜREKÇİ
  5 ay önce
  Kasabanın MEYDANINDA.. Meydan Dayağı. MİLLET anonslar ile davet EDİLSİN.. İbret için.. Ahlak ayaklar altında...
 • Sıdırvalı
  5 ay önce
  Hasan Ali dölek arkadaş birşerefsizin yanlışını herkese maletme bunun gibi yorumları kınıyorum