Kaporta ve boyada hızlı ve güvenilir çözümün adresi

Atılım Oto Kaporta & Boya tüm marka model araçların kaporta onarımlarında doğru ve hızlı çözümler üretmeye devam ediyor.

Kaporta ve boyada hızlı ve güvenilir çözümün adresi
Editör: Karamanca
05 Temmuz 2020 - 10:57
Atılım Oto kaporta servisi; bünyesinde kalifiye ustaları, hataları ortadan kaldıran cihaz ve ekipmanları ile önemli derecede kaporta hasarlarından, yıpranmış bölgelere uygulanan plastik kaynağından, ufak çaplı "rötuş" hasarlara kadar Yeni Sanayi Sitesi Hamidiye Mahallesi 2166. Sokakta geniş bir kaporta boya servis hizmeti veriyor.

Konusunda uzman kaporta & boya takımına aracınızla ilgili kaporta ya da boya sorunlarını iletebilir ve problemleriniz için hızlı çözümler bulabilirsiniz.

Ayrıca aracınızın hangi parça onarımı veya değişimi olursa olsun, karoserinizin orijinal halinin en az maliyetle en kısa zamanda onarılması için uzman ekibiyle hizmetinize sunuyor.

Plastik cam farlarının zamanla kirlenmesi ve güneşten dolayı yıpranması, hem az ışık vermesi hem de görüntülerinin kötü olması araç sürücülerine zor anlar yaşatarak, muayene istasyonlarından geri dönmelerine neden oluyor. Araçlarına yeni far almanın maliyetinin yüksek olması nedeniyle, Atılım Oto Kaporta & Boya farkıyla özel bir işçilik ile uygulanan far temizleme yöntemiyle araçların farlarına yeni görünüm kazandırılıyor.

Atılım Oto Kaporta & Boya işletmecisi Adem Katırcı yaptığı açıklamada;

''Oto boyama, kaporta boyama işlemi zamanla otomobil yüzeyinde oluşabilecek çizikler, çürüme ve paslanmalar, güneş yanıkları, kazalar sebebiyle oluşan hasarlar gibi deformasyonlar sebebiyle aracın istenmeyen görüntüsünden kurtulmak isteyen kullanıcıların tercih ettiği bir işlemdir.

Araç kaporta boyama işleminde ilk adım, otomobilin metal yüzeyinin sağlam bir şekilde temizlenmesi işlemidir. Metal yüzeyde pas kalıntıları var ise, öncelikle uygun işlemlerle araç, yüzeyindeki pas kalıntılarından iyice arındırılır. Bu adım çok önemlidir. İşlem iyi yapılmadığı takdirde yüzeyden temizlenemeyen pas kalıntıları bir süre sonra boya tabakasının altından tekrar çıkmaya başlayacaktır. Uzun vadeli ve kalıcı bir sonuç için araç yüzeyinin pas ve oksit kalıntılarından arındırılması titizlikle yapılmalı. Uygulanan işlem yüzeyi pas ve oksitten yeteri kadar arınmadığı takdirde, kimyasal ters çeviriciler kullanılır. Ayrıca bu kimyasallar pası metale çevirerek yüzeye dolgu bırakır ve astarlama işleminde çok daha etkili ve sağlam yapışma sağlar.

Araç yüzeyi pas ve oksit kalıntılarından temizlendikten sonra, yüzey boyanmaya hazır hale getirilmek için, astar ya da gerek görüldüğü takdirde macun işlemi uygulanır.

Yüzey boyanmaya hazır hale getirildikten sonra, araca ait boya kod numaraları boya mix sistemine girilir ve araca uygun boya elde edilir. Daha sonra boyama işlemine başlanır. Oto boyama işlemi sonrasında pasta-cila işlemi, boya koruma işlemi ve boya ölçüm işlemi yapılarak araç teslim edilir,''dedi.

Sözlerine şöyle devam eden Adem Katırcı, Lüx araç boyama işlemleri sizi korkutmasın. Arabanızın markası ne olursa olsun Atılım Oto Kaporta & Boya  güvencesi ile araçlarınız en doğru şekilde boyanır. Bmwkaporta boyama, Mercedes oto boyama, Land Rover  kaporta boyama, Volvo kaporta boyama, Rangeroverboya korumagibi tüm lüx araç marka oto boyamalar tam profesyonel eller ile gerçekleştirilmektedir.

Aracınızın oto boyama işleminden en memnun kalacağınız adresin Atılım Oto Kaporta & Boya  olacağını söyleyebiliriz. Memnuniyetiniz ile birlikte en doğru oto kaporta boyama fiyatlarını da bizlerde bulabilirsiniz.

İLETİŞİM NUMARASI: 0538 465 62 64
ADRES: Yeni Sanayi Sitesi Hamidiye Mahallesi 2166. Sokak

YORUMLAR

  • 0 Yorum