Kalite ve Lezzetin Adresi Güler Tantuni

Karaman'da tantuni denince akla gelen ilk firmalardan olan Güler Tantuni kendine has yoğurtlu tantunisi ile Karaman halkına hizmet vermekten gurur duyduğunu ifade etti.

Kalite ve Lezzetin Adresi Güler Tantuni
Editör: Karamanca
06 Temmuz 2020 - 14:04 - Güncelleme: 06 Temmuz 2020 - 14:43
Güler Tantuni, tantuni yapımında kaliteyi en üst safhada tutarak, taze et ve birinci sınıf baharatlar kullanıyor. Bununla beraber alanında uzman aşçılarıyle damağınızda bıraktığı tatlarla her geçen gün müşteri kitlesini daha da artıyor.

İnsanı daraltan yerlerden kurtulup 180 mt2, 3 katlı ferah ve geniş bi ortamda rahatça lezzetin ve arkadaşınızla muhabbetin tadına varacağınız yemek sonrası çayınızı yudumlayacağınız nezih bir mekan istiyorsanız tercihiniz Güler Tantuni olsun.

Güler Tantuni işlerme sahibi Ali Güler ile yaptığımız röportajda;

Yılların verdiği tecrübe ve birikimle helvacılar sokağı arasında 3 katlı geniş ve ferah ortamda yoğurtlu tantunimizin tadına varanların bu taddan vazgeçemediğini söyledi. İlk önceliklerinin müşteri memnuniyeti olduğu ve bu hedeften hiç şaşmadıklarını belirten Ali Güler, özel soslu tavuk tantuni, et tantuni ve dürüm çeşitleri ile tüm Karaman halkını lezzetlerini tatmaya davet etti. Üstelik çarşıda yorulupta bir yudum çay içmek isteyen vatandaşların çekimeden gelebileceğinide ekledi. Paket servislerinin de mevcut olduğunu belirten Güler 0338 212 33 34 numaralı telefondan vatandaşların sipariş verebileceğini söyledi. 

Güler Tantuni Atatürk parkı karşısı helvacılar sokağı arasında sizleri bekliyor.

Telefon: 0338 212 33 34

Güler tantuni, emin adımlarla ilerlediği bu yolda, siz değerli tantuni severlerin belirttiği geri olumlu dönüşler ve öneriler doğrultusunda her geçen gün kendisini daha da geliştiriyor, Güler Tantuni lezzetinde zirveyi korumaya devam ediyor.

Güler Tantuni lezzetlerinden ve gelişmelerinden haberdar olmak için instagram adresini takip edebilirsiniz... https://www.instagram.com/gulertantuni_33/


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum