İş İnsanı Hakan Polat : Cumhurbaşkanı'mızın Yanındayız

KIZILELMA OCAKLARI Yönetim Kurulu Başkanı, İş İnsanı HAKAN POLAT 14 Mayıs Türkiye Genel Seçimleri’ne ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

İş İnsanı Hakan Polat : Cumhurbaşkanı'mızın Yanındayız
Editör: Karamanca
09 Mart 2023 - 11:52
KIZILELMA OCAKLARI Yönetim Kurulu Başkanı, İş İnsanı HAKAN POLAT, 14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek, Türkiye’nin kaderinin belli olacağı seçim öncesinde çeşitli değerlendirmelerde bulundu.

POLAT : 2023 TÜRKİYE YÜZYILI’NI BAŞKA ELLERE EMANET EDEMEYİZ

KIZILELMA OCAKLARI Yönetim Kurulu Başkanı, İş İnsanı Demirci, “Bizler her koşulda Sayın Cumhurbaşkanımızın yanındayız. Bizlere herhangi bir görev verilsin ya da verilmesin her daim Cumhurbaşkanımızın arkasında çalışacağız. Değerli hemşehrilerim Türkiye’mizi, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın hizmetlerini, geleceğimizi ve 2023 Türkiye Yüzyılı’nı başka ellere emanet edemeyiz”

POLAT : ÇEŞİTLİ İTTİFAKLAR’DAN HİZMET GELMEZ, KAOS GELİR

*“Bilindiği üzere Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın karşısına yaklaşık 5 aylık süreçte bir rakip bile çıkamamıştı. En sonun da ise bu zihniyetler yaşanan deprem felaketlerinde insanların acılarını, kayıplarını felaketleri unutarak gizli ve saklı anlaşmalarla, çeşitli dayatmalar ile Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın karşısına göstermelik bir aday çıkardı. Aday çıkarmakta bile böyle kavgalar eden bir İttifak nasıl ülke yönetsin? Bunlar ülkeyi yönetirken kavga eder, yine birbirlerine küser ve Ülkemizin geleceğini ellerini yüzlerine bulaştırır”

POLAT : CUMHURBAŞKANIMIZIN HİZMETLERİNİN DEVAMI İÇİN HER DAİM YANINDA OLACAĞIZ!

“Bizler, Sayın Cumhurbaşkanımızın yukarıda belirttiğim gibi her daim arkasında olacağız. Sayın Cumhurbaşkanımızın açtığı yolda yürümekten şeref duyuyoruz. Bilindiği üzere ülkü edinmeyenin ve hedefe ulaşmak için kelam etmeyenin icraatı da pek mümkün değildir. Bir ülkenin nereden nereye geldiğini görmek bakımından geleceğe dair kilometre taşlarının belirlenmesi önemlidir. Bu anlamda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yaklaşık 12 yıl önce ilan ettiği 2023 Hedefleri, Türkiye’nin ilerlemesi yolunda bu yılın önemli bir gösterge olmasını sağlayacaktır. Türkiye’de tüm kesimlerin Türkiye’nin yeni yüzyılını özel tanımlamalar ile ifâde etmek istediği açıktır. Türk Devletleri Teşkilatı’nın 2023 yılını Türk Medeniyetinin Yükseliş Yılı ilan etmesi de bu sürecin daha geniş bir zemindeki yansıması olarak değerlendirilebilir. Bu hizmetlerin devamı, Türkiye’mizin geleceği için kararımız bellidir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum