Reklam

Hüseyin Mutlu: ''Çık karşıma önü açılsın memleketin''

Karaman’ın sevilen avukatlarından Hüseyin Mutlu’nun; ‘Irak Bakanlar Kurulu’nun hamur işi ürünlerin ülkeye girişinin engellenmesi’ yönündeki kararını gündeme taşıyarak ilgililere sorular yöneltmesiyle başlayan tartışma büyüyor.

Hüseyin Mutlu: ''Çık karşıma önü açılsın memleketin''
Editör: Karamanca
30 Kasım 2023 - 15:25 - Güncelleme: 30 Kasım 2023 - 15:53
Avukat Mutlu’nun 28 ve 29 Kasım tarihlerinde olmak üzere yaptığı iki açıklamaya da OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kemal Boynukalın’dan karşı açıklamalar gelmişti.

Başkan Boynukalın’ın son açıklamasındaki ‘’Herkes işine baksın’’ ifadeleri üzerine Avukat Hüseyin Mutlu’dan bir açıklama daha geldi.

Avukat Mutlu'nun son açıkalması şöyle;

''KARAMAN’IN MENFAATLARİ BİZİM ASLİ İŞİMİZDİR. KONUŞMASI GEREKENLER SUSTUĞU İÇİN YILLARCA MEYDANI BOŞ SANDINIZ.

MEŞE GÖLGESİNDE FİLİZLENEN YOSUNLARIN KENDİLERİNİ MEŞE FİDANI GİBİ GÖSTERİP MEŞEYİ ÇÜRÜTMESİNE GÖZ YUMAMAYIZ.

BU BÖLYE BİR BİZ BİR SİZ YAZMAYLA OLACAK İŞ DEĞİL. KONUŞULMAYANLAR KONUŞULSUN, SORULMAYANLAR SORULSUN İSTEDİĞİN BASIN MENSUBUYLA İSTEDİĞİN YERDE CANLI YAYINDA ÇIK KARŞIMA

Biz Karaman’a girmesi engellenen yatırımlar deriz, istihdam deriz, daha çok işçi hakkı deriz,  rekabette ucuz elektrik deriz, arsaların BOŞ ama verecek yerin kalmaması deriz, daha çok teşvik deriz, daha çok kalkınma deriz, daha büyük Karaman deriz, daha gelişmiş ve müreffeh Karaman deriz, PAZARIN KAYBEDİLMEMESİ deriz.

Sizde ‘Hüseyin Mutlu’ düşmanlığı o kadar gözünüzü kör etmiş ki cevap verilmesi gereken konulara cevap yok reklam yapma dersiniz. Karaman’ın menfaatlerini savunanlara SİZE NE dersiniz. Bu metinleri öncelikle kendiniz hazırlayın benim reklama ihtiyacımın olmadığını hafızanızı kaybetmiş değilseniz bilmeniz gerekiyor. Ancak üretilen ürünlerin reklama ihtiyacı olduğu aşikâr, bunlara çalışmalısınız kafa yormalısınız.

Açıklamanızda reklam demişken şehrimizin kangren olmuş bir sorununa daha günümüzden 80 gün önce tarih 12.09.2023’de Av. İsmail KIZIK kardeşim Karaman Baro Başkanımıza teslim ettiği dilekçe de özetle ‘2. Ligde forma sponsoru olmayan tek takımın Karaman Futbol Kulübü olması kabul edilemez. Münasibi ve yakışanı olan şirketlerin olaya kayıtsız kalması sorumluluk almayı elzem hale getirmiştir.’ diyerek yine elimizi taşın altına koymaya çalıştık ama mesleğimizden ötürü Kanun uyarınca olmadı. Siz ne yaptınız? Bu hususta kendinize hiç dert edindiniz mi?

Uzun yıllar boyunca futbolda böyle bir başarı gelmişken koca şehrin takımının göğüs sponsorunun olmaması sizi hiç mi rahatsız etmiyor?

Yukarıda söylediğim gibi bu yazmayla olacak iş değil her gün her gün ayırılacak vakit de değil. CANLI YAYINDA ÇIK KARŞIMA ÖNÜ AÇILSIN MEMLEKTİN''

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hasan Hüseyin kalaycı
    3 ay önce
    Doğruya doğru denir.tamda nokta atışı helal olsun Hüseyin mutlu.