Firdevs Turhan ve Mehmet Turhan çiftini öldürüp tandıra gömmüşler

Kayıp olarak aranan karı-koca Firdevs Turhan ve Mehmet Turhan'ın cesetleri bulundu. Polis ekipleri tarafından beton dökülen tandırdan çıkarılan çiftin cenazesi morga kaldırıldı. Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipleri olayı aydınlatmak için seferber oldu.

Editör: Karamanca
09 Haziran 2021 - 23:08 - Güncelleme: 10 Haziran 2021 - 00:20Kayseri'de kayıp olarak aranan karı koca, öldürülmüş halde evlerinin bahçesinde bulunan tandıra gömülü halde bulundu.

Polis ekipleri tarafından beton dökülen tandırdan çıkarılan çiftin cenazesi morga kaldırıldı.

Edinilen bilgiye göre, Kayseri'de 19 Mayıs tarihinden bu yana kayıp olarak aranan Firdevs Turhan-Mehmet Turhan çiftini bulmak için Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri harekete geçti.

Yapılan araştırmalar sonucunda öldürülüp gömüldüğü ihtimali üzerinde yoğunlaşan cinayet dedektifleri, çiftin Kocasinan ilçesine bağlı Emmiler Mahallesinde bulunan evlerinde arama yaptı.

Burada bahçede bulunan tandırın olduğu alanda arama yapan ekipler, alanı kazdı.

Yapılan çalışma sonucunda Firdevs-Mehmet Turhan çiftçinin cansız bedenlerine ulaşıldı.

Ayrıca, çifte cinayetle ilgili olarak Mehmet Turhan'ın kardeşi, yengesi ve yeğenlerinin de aralarında bulunduğu çok sayıda kişinin gözaltına alındığı öğrenildi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Kocasinan tandır cinayeti
    1 yıl önce
    Firdevs Turhan ve Mehmet Turhan çiftini Cenab-ı Allah'tan rahmet dilerim. Umarım katilleri gerek Kocasinan gerekse Kayseri aranıp bulunarak adalete teslim edilirler. Öldürüp cesetlerini tandıra gömmek 'Canavarca hisle öldürme' suçunu oluşturuyor. En ağır cezayı almalarını ümit ediyorum.