alanya tıkanık açma

Farmasi Karaman'da ilgi odağı oldu

Farmasi Ofisi Karaman'da vatandaşlar tarafından büyük ilgi odağı oldu.

Farmasi Karaman'da ilgi odağı oldu
Editör: Karamanca
10 Ağustos 2020 - 13:39 - Güncelleme: 10 Ağustos 2020 - 13:48
Kozmetik, parfüm, kişisel bakım, ev ve sağlık ürünlerini sizin için bir araya getiren kozmetik sektöründe lider firma Farmasi Karaman'da kadınların büyük ilgi odağı oldu!

Hayallerinin peşinden giden başarılı bir iş kadını Nihal Aslan, Direktör ünvanını aldıktan sonra başarılarına bir yenisini daha ekleyerek ve Karaman Merkez ofisini açtı. Artık Karaman Farmasi Kayıt ve Kariyer ofisinde Farmasi’nin tüm ürünlerini detaylı bir şekilde inceleme fırsatı bulabiliyorsunuz. Tüm Farmasi ürünlerini detaylı bir şekilde inceleyerek tester ürünleri deneyerek içinize sine sine rahat bir şekilde alışveriş yapabilece ve  Farmasi markası hakkında merak ettiğiniz her şeyi size çok detaylı bir şekilde anlatacak bilgili ve güvenilir,  yıllardır Farmasi’ye gönül vermiş, bu sektörün başarılı temsilcilerinden olan Nihal Aslan  ile değerli bir sohbet gerçekleştirebileceksiniz..

Sohbet esnasında hem Farmasi markası hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilir hem üyeliğin avantajlarından da faydalanabilmenin yanı sıra ürünleri bizzat deneyerek satın alma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Farmasi Karaman Merkez ofisinde ücretsiz olarak cilt bakımınızı yaptırabileceğiniz gibi kayıt merkezi ve Farmasi fırsatlarından yararlanmak gibi imkanları da değerlendirebilirsiniz.

Farmasi ye Ücretsiz üye olabilir aklınıza takılan tüm soruları detaylı bir şekilde öğrenebilir ve kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.

Kendi işinizin patronu olma fırsatı için sizleri de Karaman Farmasi Kayıt ve Kariyer merkez ofisine bekleniyorsunuz.

Ücretsiz kayıt için hemen linke tıklayın (https://www.farmasiint.com/pages/customer/newcustomer?RefGuid=bba60855-0f9d-4b8e-bbb9-5bbff1497117 )

Güncel Ürünler ve Gelişmeler için İnstagram Adresini Takip Edebilirsiniz.
İNSTAGRAM (http://instagram.com/farmasi_nil_15)

Nihal ASLAN
Direktör

WhatsApp: 0 543 866 12 99
İnstagram: farmasi_nil_15
Adres: Tahsin Ünal Mah. 3.Sk No:3 (Atatürk Parkı Karşısı, Duru Sarrafiye Yanı)

FARMASİ KOZMETİK

1950 yılında Doktor Cevdet Tuna tarafından kurulan Farmasi, Tan sağlık hizmetleri adı altında, ilaç, ham madde, üretim ve ithalat amacı ile kurulmuştur. 1995 yılında kozmetik alanında duyulan ihtiyaç ve talepler doğrultusunda Alize kozmetik ismi ile ikinci şirketini kurdu. Sağlık sektöründe edindiği tecrübeler ile kişisel bakım ürünleri, parfüm imalatı ve bebek ürünleri sektöründe hızlı bir başarı yakaladı. Kısa bir süre içinde kariyerlerinde yükselen farmasi, çalışma alanlarını 1995 yılında daha da ileriye taşıdı. 2003 yılında alınan karar ile Tan sağlık hizmetleri ve Alize kozmetik isimli şirketler birleşti. Bu birleşme sonrasında edinilen başarılar sayesinde dünya da her 200 kişiden biri Farmasi ürünlerini kullanmaya başladı.

Aynı zamanda 132 ülkeye ihracat yapan Farmasi firması, kozmetik sektöründe lider bir firma konumuna geldi. Şuanda 350 milyon müşteri sayısına ulaşan firma, üretim potansiyelini de arttırdı. Farmasi bünyesinde 5 farklı kozmetik üretim fabrikası bulunmaktadır. Farmasi kozmetik şirketinin ilk kurduğu 40.000 metrekarelik tesis ise, Ömerli’de yer almaktadır. Günlük bin tona yakın kozmetik malzemesi üretmekte olan bu tesis de, günümüz teknolojisi ile üretilmiş ekipmanlar kullanılmaktadır. Farmasi firmasını rakiplerinden ayıran en önemli özelliği ise, kişisel bakım, ıslak mendil, makyaj malzemesi ve plastik ambalaj üretimin yapabilen 5 ayrı üretim merkezinin aynı tesis içerisinde bulunmasıdır. Yani bütünleşmiş bir çalışma sistemine sahiptir. Farmasi, 2000 çeşit kozmetik ürünü üretmekte ve satışa sunmaktadır.

Üretilen tüm ürünlerin dünyanın 132 ülkesinde kullanılması ürünlerin kalitesini de kanıtlamaktadır. Ayrıca, dünya trendlerini yakından takip ederek üretimini, ihtiyaçlara ve müşteri beklentilerine cevap verecek bir şekilde yapmaktadır. 2000 den fazla ürün çeşidi ile kozmetik sektörüne yön veren farmasi, bölgesel ihtiyaçları belirleyerek, taleplerin doğru bir şekilde karşılanmasını sağlamaktadır. Özellikle ülkelere özel trendler üzerinde araştırmalar yapmakta ve üretim şekillerini araştırma sonuçlarına göre belirlemektedir. Farmasi firması, cilt bakım kremlerinden el ayak bakımına, ıslak mendilden diş macununa kadar birçok ürün çeşidinin de üretimini yapmaktadır.

farmasi
farmasi karaman
karaman farmasi
karaman
karaman haber
karamanda haber
karaman farmasi ofisi

çarşı
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum