Cumhur İttifakı, Karaman'daki esnaf temsilcileri ile bir araya geldi

Cumhur İttifakı paydaşları, Karaman Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ne bağlı oda başkan ve yöneticileri ile bir araya gelerek Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimi için destek istedi.

Cumhur İttifakı, Karaman'daki esnaf temsilcileri ile bir araya geldi
Editör: Karamanca
22 Mayıs 2023 - 13:58
AK Parti’nin ev sahipliğindeki programa, Cumhur İttifakı’nın paydaşı partilerin başkan ve yöneticileri ile KESOB’a bağlı kent merkezindeki oda başkan ve yöneticileri katıldı. Programda selamlama konuşması yapan KESOB Başkanı Selahaddin Pekoğlu,

‘’İttifaka bağlı partilerimizin bu zamana kadar esnaflarımıza gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum. Esnaf ve sanatkârlarımızın sıkıntılarının çözümünde verdikleri destekleri çok kıymetli bulmakla birlikte, önümüzdeki süreçte de mevcut aksaklıkların çözümü için bu desteklerinin devam etmesini temenni ediyorum’’ dedi.


Programın devam eden bölümünde ise; AK Parti İl Başkanı Murat Öztürk, Milletvekilleri Osman Sağlam, Selman Oğuzhan Eser ve önceki dönem Milletvekili Recep Şeker esnaf temsilcilerine hitap ettiler. Karaman’a yapılan yatırımların yanı sıra ülke kazanımlarından bahseden konuşmacılar, istikrarın devamlılığı için 2. tur seçimin önemli bir süreç olduğunu belirttiler. Konuşmacılar, 28 Mayıs Pazar günü tüm Karamanlıların sandığa gitmesi ve Recep Tayyip Erdoğan’a destek vermesi yönünde çağrıda bulundu.

Konuşmaların ardından esnaf temsilcileri ile sohbet eden milletvekilleri karşılıklı görüş alış verişinde bulundu.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum