Cumhur İttifakı, Kamu Sen temsilcileri ile bir araya geldi

Cumhur İttifakı paydaşları, Kamu Sen’e bağlı sendikaların temsilcileri ile bir araya geldi. Temsilciler, memurların sorunlarından bahsederken Cumhur İttifakı paydaşları da konu ile ilgili yeni düzenlemeler yapılacağını açıkladı.

Cumhur İttifakı, Kamu Sen temsilcileri ile bir araya geldi
Editör: Karamanca
24 Mayıs 2023 - 11:39
Kamu Sen Karaman şubesi hizmet binasında yapılan toplantıya AK Parti, Milliyetçi Hareket Partisi, Yeniden Refah Partisi ve Büyük Birlik Partisi’nin başkan ve yöneticileri katıldı.

Programda; AK Parti İl Başkanı Murat Öztürk, Milletvekilleri Selman Oğuzhan Eser, MHP İl Başkanı Durmuş Yıldızbaş, Mahmut Ünüvar, Mesut Soyfidan ve Kamu Sen Şube Başkanı Nedim Ünal açıklamalarda bulundu. Konuşmacılar, istikrarın devamlılığı için 2. tur seçimin önemli bir süreç olduğunu belirttiler.

Toplantıya ev sahipliği yapan Kamu Sen Şube Başkanı Nedim Ünal, "inşallah önümüzdeki günler ülkemizin hayrına olur. Kamudaki sıkıntılarımızı siz değerli vekilimiz ve başkanlarımıza dile getirmek istiyoruz." dedi.

AK Parti Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser ise, "O alay etikleri ve o küçümsedikleri Şehir hastanelerinde, Tıp Fakültesi hastanelerinde ve yeni yaptığımız devlet hastanelerinde binlerce insanımızı tedavi ettik. Hesapta olmayan, gerçekten bütçe dışı harcamalar yaptık." Diye konuştu.

AK Parti Karaman İl Başkanı Murat Öztürk, "Çocuklarımızın geleceği için devletin milli beraberliği için isimlerden ziyade ilkelerimiz ile hareket ettiğimizi düşünüyoruz. Gerçekten hem Paydaşlarımız hiçbir istekleri olmadan buna önem veriyor." ifadelerini kullandı.

MHP Karaman İl Başkanı Durmuş Yıldızbaş, "15 Temmuz 2016'dan bu yana büyüğümüz sayın Devlet Bahçeli'nin dik duruşu ülkeye istikrar ve huzur getirdi. Masaya vuran bir ülke haline geldik. Yine ifade edeyim bir ülkenin güçlü olabilmesi için 3 temel unsur vardır; Siyasi askeri ve ekonomik güç." ifadelerine yer verdi.
Mesut Soyfidan ise konuşmasında şu ifadelere yer verdi;

"Cumhurbaşkanımızın arkasında bizim Genel Başkanımız sonuna kadar durdu. Milletvekilliğini de ikinci planda tuttu. Bundan sonraki süreçte Cumhurbaşkanımızın kazanması için mücadelemizi hep beraber vereceğiz."

Konuşmacılar cümlelerini tamamladıktan sonra memurların sorunlarından ve çözüm yollarından bahsettiler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum