Adnan ağabey için dua seferberliği

Milliyetçi-Ülkücü camianın sevilen yüzü Adnan Ağabey'in (Adnan Dönmez) test sonuçları sevenlerini üzdü.

Adnan ağabey için dua seferberliği
Editör: Karamanca
22 Mayıs 2020 - 23:59 - Güncelleme: 23 Mayıs 2020 - 00:14
Ülkücü camianın sevilen yüzü Adnan Ağabey (Adnan Dönmez), tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 hastalığına yakalandı.

Alınan bilgiye göre, rahatsızlığı nedeniyle muayene olan Dönmez’e korona virüs testi yapıldı. Test sonuçları pozitif çıkan Dönmez hemen Karaman Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Kendisi de pandemi sürecinde en büyük fedakârlığa imza atan hastane personelinden olan Dönmez, aynı zamanda Türk Sağlık-Sen yönetim kurulu üyesi.

Dönmez’in test sonuçlarının pozitif sonuç verdiği haberi Ülkücü camiada tarifsiz bir üzüntüye neden oldu. Uzun yıllar camianın memur yapılanmalarındaki çeşitli kademelerde görev yapan Adnan Dönmez’in bir an evvel sağlığına kavuşması için dua seferberliği başlatıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Karaman Teşkilatı resmi facebook sayfasından yaptığı duyuru ile Adnan Dönmez’in bir an önce sağlığına kavuşması için ‘Dua edelim’ çağrısı yapıldı. Yapılan duyuruda;

‘’ Tanımaktan, sevmekten ve sevilmekten onur duyduğumuz, aynı istikamet üzere olup aynı yolu yürümekten şeref duyduğumuz, karakteri ve şahsiyeti ile ‘Ülkücü’ diyerek göğsümüzü gere gere gösterebildiğimiz, ağabeyimiz, kıymetlimiz Adnan Dönmez’in Covid-19 testi pozitif çıkmıştır. Cenab-ı Allah hastanede tedavi altına alınan Adnan ağabeyimizi bir an evvel ailesine ve bizlere kavuştursun. Ülküdaşlarımızın bu manevi günleri boş geçirmemelerini ve Adnan ağabeyimiz başta olmak üzere tüm hastalarımız için dua etmelerini temenni ederiz’’ sözlerine yer verildi.

Karamanca.net haber sitesi olarak; Allah-u Teâlâ’nın Adnan ağabeyimize şafi ismiyle tecelli etmesi niyazında bulunur, bir an evvel sağlığına kavuşarak aramıza dönmesini dileriz.


adnan dönmez
karaman adnan dönmez
 

YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • Kemal OK
  4 ay önce
  Bir an evvel iyileşip eskisi gibi olman dileğiyle çok geçmiş olsun. Çabucak iyileşip, eski sağlığına kavuşmanı dilerim.
 • Şevki Tamaç
  4 ay önce
  Allah'ım acil şifalar versin inşaallah en kısa zamanda aramıza döner Allah'a emanet olunuz
 • Fedail Köse
  4 ay önce
  Gelip geçmiş olsun gardaşım. Allah şifa versin.
 • AYHAN İNAN
  4 ay önce
  GEÇMİŞ OLSUN ADNAN BEY ACİL ŞİFALAR DİLERİM.
 • İbrahim ÖZTÜRK
  4 ay önce
  Allah yardımcısı olsun, Adnan sevilen bir kardeşim. Umarım tez zamanda sağlığına kavuşur