porno>

Sudurağı’nda değişim başlıyor!

Milliyetçi Hareket Partisi Sudurağı Kasabası Belediye Başkan aday adayı Mustafa Gül..

Sudurağı’nda değişim başlıyor!
Sudurağı’nda değişim başlıyor! Karamanca
Advert Advert

Milliyetçi Hareket Partisi Sudurağı Kasabası Belediye Başkan aday adayı Mustafa Gül, haber sitemizi ziyaret ederek çalışmalarını anlattı.

Sudurağı beldesinde oluşan kamuoyu üzerine durumdan vazife çıkarıp, çalışmalara başladığını belirten Gül; ‘’Öncelikle halkımızın büyük bölümü ile sohbet edip onları dinledim. Sudurağı’nın genel ve yereldeki sorunlarını tespit ettim. Halkın yerel yönetimden neler beklediğini, sorunların nasıl ve ne şekilde çözülebileceğini, nasıl bir başkan profili ile başarılı olunacağının çalışmalarını tamamladım. Halkımızın beklentilerini yerine getirebilecek, beldenin sorunlarını çözebilecek, beldemi yönetebilecek donanım ve birikime sahip olduğuma inandığım için Türkiye’nin en köklü partisi olan ‘Milliyetçi Hareket Partisinden’ aday adayı olmaya karar verdim’’ Oluşturacağımız genç ve yeni ekibimizle her problemin üstesinden geleceğimize eminim’’ dedi.

Sudurağı’na ve hemşerilerine yararlı projelerle göreve hazır olduğunu söyleyen Mustafa Gül ziyarette; ‘’Sudurağı’nda oluşturacağımız genç yönetimimizle daha güçlü olacağız ve her birimiz ayrı koşturacağız. Görev yaptığım on ayrı ilde, gördüğüm güzellikleri ve edindiğim tecrübeleri kasabamıza yansıtmak için çalışacağız. Ben ve yönetimde olacak arkadaşlarımın ortak anlayışı; içinde insan olan, ticari değil,  sosyal belediyecilik. Misyonumuz ise; beldemizin yaşam kalitesini yükseltmek adına; belediye hizmetlerini adaletli, kaliteli, gelişime açık, verimli ve etkili bir yönetim anlayışı ile sunmak” olacaktır.  Seçim çalışmalarımız ve halkı bilgilendirme toplantılarımızda  beldemizin ve kasaba halkımızın ihtiyaç duyduğu projelerimi sunacağım. Sonuç olarak, Sudurağı halkının adayıyım, yıllarca ‘doyduğum vatan topraklarında hizmetimi tamamlayıp, doğduğum yere hizmet etmek için’ adayım. Sudurağı gönüllüsü olarak Sudurağı halkının desteğini bekliyor ve “DEĞİŞİME OY, GELECEĞE YÖN VERMELERİNİ” istirham ediyorum’’ diye söyledi.

MUSTAFA GÜL KİMDİR?

Sudurağı 1970 doğumlu. 1988 yılında Jandarma Astsubay Meslek Yüksek Okulundan mezun olarak Jandarma Genel Komutanlığı bünyesinde Türkiye’nin 10 ayrı ilinde 25 yıl görev yaptı. Göreve devam ederken Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Yönetim ve Organizasyon bölümünde Lisans eğitimini tamamladı. 2012 yılı sonunda son görev yeri olan Jandarma Genel K.lığı karargahından kendi isteği ile emekli oldu. Halen Sudurağı kasabasında ikamet ediyor. Evli ve üç kız çocuğu var.

 

mustafa gül sudurağı kasaba mhp adayı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ekspertiz ve galerici operasyonunda gözaltı sayısı 9’a çıktı
Ekspertiz ve galerici operasyonunda gözaltı sayısı 9’a çıktı
Kazada hayatını kaybeden 3 kişi son yolculuğuna uğurlandı
Kazada hayatını kaybeden 3 kişi son yolculuğuna uğurlandı