Advert

İtalya’da fırtına: 12 ölü

İtalya’nın Sicilya adasında şiddetli fırtına ve yağışlarda 12 kişi hayatını kaybetti. Yetkililer 2 kişinin ise kayıp olduğunu açıkladı. İtalya’da hafta başından bu yana ölenlerin sayısı 30’a yükseldi..

İtalya’da fırtına: 12 ölü
İtalya’da fırtına: 12 ölü
Advert Advert Advert Advert

İtalya’nın Sicilya adasında şiddetli fırtına ve yağışlarda 12 kişi hayatını kaybetti. Yetkililer 2 kişinin ise kayıp olduğunu açıkladı. İtalya’da hafta başından bu yana ölenlerin sayısı 30’a yükseldi.
Akdeniz’deki Sicilya adasında şiddetli fırtına ve yağışlar sonucu sel meydana geldi. Yetkililer tarafından yapılan açıklamada, sel felaketinde 12 kişinin hayatını kaybettiği, 2 kişinin ise kayıp olduğu belirtildi.
Palermo’da Dalgıçların kurtarma çalışmaları sırasında, nehrin taşması nedeniyle sular altında kalan bir evde 9 cansız bedene ulaştığı bildirildi. 1 kişinin ise sele kapılan otomobilde boğularak can verdiği öğrenildi. İtfaiye ekipleri tarafından yapılan açıklamada, Saraceno Nehri yakınında bir yolda aracıyla seyir halindeyken sele kapılan 2 kişinin de cesetlerine ulaşmak için çalışmaların sürdüğü kaydedildi.
Hafta başında İtalya’nın kuzeyini vuran fırtınada 18 kişi hayatını kaybetmişti. Şiddetli rüzgarlar milyonlarca ağacı devirmiş, birçok bölgede elektrik kesintisi meydana gelmişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AVM Perakende Ciro Endeksi Ekim’de yüzde 15,9 arttı
AVM Perakende Ciro Endeksi Ekim’de yüzde 15,9 arttı
Denizli’de mültecilere yönelik operasyon: 65 gözaltı
Denizli’de mültecilere yönelik operasyon: 65 gözaltı