NESOB’da devir teslim töreni

Niğde Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin (NESOB) yeni başkanı Alim Yeşil, Erdoğan Aykinden koltuğu devraldı..

NESOB’da devir teslim töreni
NESOB’da devir teslim töreni
Advert

Niğde Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin (NESOB) yeni başkanı Alim Yeşil, Erdoğan Aykinden koltuğu devraldı.
Niğde’de geçtiğimiz günlerde Niğde Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Murat Zeren Ek Hizmet Binasında düzenlenen seçimde 193 oyun 102’i alarak NESOB’un yeni başkanı Alim Yeşil İl Seçim Kurulundan mazbatasını aldıktan sonra görevi eski başkan Erdoğan Aykinden, teslim aldı.
Niğde Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Murat Zeren Ek Hizmet Binasında düzenlenen devir teslim töreninde konuşan eski başkan Erdoğan Aykin, dört yıldır aldığı sancağı layık olduğu yere getirildiğini söyledi.
Aykin, ’’Erdoğan Aykin, ’’2014 Yılında Allah bizi buraya gelmemizi nasip etti,başkan olduk. Başkan olduğumuz günden beri toplam 4 yılda cenabı Allahtan tek bir şey istedim. Doğru olan ne ise bana onu göster benim mevkide, makamda, parada, pulda bozma şaşırtma dedim ve 4 yılda aldığım bayrağı sancağı en iyi şekilde layık olduğu yere getirdik. bu başarıyı yönetim kurulu ve ekibimle beraber başardık.’’ dedi.
Bu memlekette esnaf teşkilatlarının birilerinin geçim kaynağının olmadığını, esnaf teşkilatlarının ne iş yaptığını, nasıl çalıştığını önümüzdeki süreçte göstereceklerini dile getiren yeni başkan Alim Yeşil, ’’Başkanımıza vermiş olduğu hizmetlerden dolayı sonsuz teşekkür ediyorum. Erdoğan başkanımız bizim kalbimizin başkanı, onursal başkanımız. Bundan sonrada onursal başkanımız olarak bizlerin yanında.Başkanımızın vermiş olduğu hizmetler ortada. Başkanım bu binaya olduğu gibi sahip çıktı. Kendisinden Allah razı olsun. Bizlerde Allah nasip ederse aldığımız bu bayrağı bir metre daha göklere nasıl çıkarırız onun hesabını yapacağız. Başkanımla, ekibimizle ve arkadaşlarımızla el ele vereceğiz. 26 Oda başkanlarımızın hepsi bizim başkanımız. Birlik beraberlik içinde kol kola gideceğiz.’’ diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kamulaştırılan tarlada 3. lahit için kazılar yeniden başladı
Kamulaştırılan tarlada 3. lahit için kazılar yeniden başladı
Mersin’de fuhuş operasyonu
Mersin’de fuhuş operasyonu