Devlet Bahçeli İdlip'teki gelişmeleri takip etmek üzere genel merkezde

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli İdlip'teki gelişmeleri takip etmek üzere gece yarısı MHP genel merkezine geldi.

Devlet Bahçeli İdlip'teki gelişmeleri takip etmek üzere genel merkezde
28 Şubat 2020 - 01:16 - Güncelleme: 28 Şubat 2020 - 09:26
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, divan üyeleri ile birlikte İdlip'deki gelişmeleri takip ediyor.

Alınan bilgiye göre, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Balgat'taki MHP Genel Merkezi'nde divan üyeleriyle gece saatlerinde bir araya geldi.

Bahçeli'nin saat 23.00'dan itibaren, divan üyeleri ile birlikte Suriye ve İdlip'deki gelişmeleri takip ettiği öğrenildi.

İdlip'te son durum

Hatay Valisi Rahmi Doğan, İdlib'de rejim kuvvetleri tarafından TSK unsurlarına düzenlenen saldırıda şehit sayısının 33'e yükseldiğini açıkladı.

Hatay Valisi Rahmi Doğan, İdlib'de rejim kuvvetleri tarafından TSK unsurlarına düzenlenen saldırıya ilişkin yaptığı açıklamada, "Bugün idlib'te TSK mensuplarına karşı yapılan saldırı sonucu 29 Mehmetçiğimiz şehit oldu, diye paylaşmıştık. Ağır yaralılarımızın olduğunu ifade etmiştik. Ağır yaralı olan askerlerimizden 4 tane Mehmetçiğimiz daha şehit olmuştur. Hava saldırı sonucu 33 Mehmetçiğimiz şehit olmuştur. Diğer yaralılarımızın tedavileri devam etmektedir. Şuan itibariyle 32 yaralımız var ve bu yaralı askerlerimizin hiçbirinin hayati tehlikesinin olmadığını söyleyebilirim.Bu yaralılarımızın bütün tedavileri sağlık personelimiz tarafından yerine getirilmektedir." ifadelerini kullandı.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum