Celal Semiz Karaman Belediyesi Aday Adayı

Celal Semiz Karaman Belediyesi Aday Adayı

Karaman Belediyesi Aday Adayları bir bir başvurusunu yapmaya başladı. Toplam 11 aday adayının yarıştığı bu bayrak yarışında kıyasıya geçeceği görünüyor.

erotik hikayeler
Celal Semiz Karaman Belediyesi Aday Adayı

Ankara Keçiören Belediyesi Başkan yardımcılığı görevinden istifa ederek Karaman Belediyesi aday daylığı için başvura yapan Celal Semiz, Karaman'a hizmet için geldiklerini kendisininde bir Karamanlı olarak Karaman'ın tanıtımı için çalışacaklarını belirtti.

Aday Adayı Semiz, Bu bir bayrak yarışıdır kısmet olurda seçilirsek Hizmet için elimizden geleni yapmak için çalışacagız. her kesimden insanlarla iştişare ederek hizmetin en iyisini yapmak için çalışacaklarını söyledi.

Türkiye'nin en büyük ilçesi Keçiören'de 5 yıldır Belediye Başkan Yardımcısı olarak görev yaptığını, hizmet için gerekli donanım ve cesarete sahip olduğunu belirten Semiz, "Geleneksel değerlerimize bağlı dünya standartlarında bir hizmet anlayışını üretmeyi hedefleyen bir düşünce ve tecrübeyle yola çıktım. Karaman'ın geleneksel ve tarihsel bir kavşak noktasında bulunduğunun farkındayım. Bu bu kavşak noktalığı hussisiyetini ön plana çıkaracak tecrübe ve birikime sahibiz. Eğer hemşehrilerimiz teveccüh gösterir, Allah'ta nasip ederse çok kısa sürede bu tecrübe ve azmimizin temaşasının görünür olması Karaman'da mümkün olabilir. Biliyorsunuz modern zamanlarda ortak akıl diyorrar, katılımcı yönetim anlayışı diyorlar. Bu yeni bir şey. Belki batıya göre yenidir, ama biliyorsunuz, Kuran-ı Kerim'de iştişare farz kılınmış. Bizim burda sorumluluk alma durumunda, inşallah yönetim anlayışımızın odağında bu olacak. Karaman'da yaşayan, nefes alan herkesle iştişare edeceğiz. Herkesle konuşacağız. Bu anlayışla yola çıktık. Ben bana bu fırsatı veren Karaman Ak Parti teşkilatına teşekkür ediyorum."

Semiz, daha sonra aday adaylığı dilekçesini basın ve partililer önünde İl Başkanı Kerim Dereli'ye verdi.

Celal Semiz Kimdir?

1963 yılında Karaman’da doğan Celal Semiz, 1988 yılında Selçuk Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun oldu. 1991 – 1994 yıllarında Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Sosyoloji Anabilim Dalı Yüksek Lisans Eğitimini tamamlayan Semiz, 1989 – 1990 yıllarında TÖMER ve TODAİE ‘de kurs ve seminerlere katıldı. Almanya’da Meslek ve Dil Eğitimi aldı. 1990- 1994 yılları arasında Başbakanlık Aile ve Sosyal Araştırma Başkanlığı’nda Sosyal Araştırma Uzman Yardımcısı olarak görev yapan Semiz, 1994 – 1996 yılları arasında aynı kurumda Uzman olarak görev aldı. 1996 – 1998 yılları arasında Başbakanlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Fonu’nda Üniversite öğrencilerine dönük burs merkezi koordinatörlüğünü yürüten Semiz, 1998 – 2002 yılları arasında TBMM’de danışmanlık görevinde bulundu. 2003 yılında Tarım Gönüllüleri Projesi (1000 KÖYE 1000 TARIMCI) ve Kırsal Alanda Sosyal Destek Projelerinde görev aldı.

2002 – 2009 yılları arasında sırasıyla Devlet Bakanı Sayın Ali Doğan (2002), Tarım Bakanı Sayın Samı Güçlü (2002 – 2003), Devlet Bakanı Sayın Beşir Atalay (2006 – 2007), Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Sayın Cemil Çiçek (2007 – 2008) ‘in danışmanlığını yapan Celal Semiz, 2003 – 2005 yılları arasında Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Yayın Dairesi Başkanlığı, 2005 – 2006 yıllarında da Başbakanlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Genel Müdürlüğü’nde Sosyal Yardımlaşma Uzmanı olarak görev aldı.

2009 yılında Keçiören Belediye Başkan Yardımcılığı görevine atanan Celal Semiz, Fransızca ve Almanca biliyor.
Başkan Aday Adayı Celal Semiz evli ve 3 çocuk babasıdır.

Celal Semiz Karaman Belediyesi Aday Adayı ak parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
30 yıl 11 ay 10 gün hapis cezası alan hükümlü yakalandı
30 yıl 11 ay 10 gün hapis cezası alan hükümlü yakalandı
Alanya’da 5. kattan atlayan Alman turist hayatını kaybetti
Alanya’da 5. kattan atlayan Alman turist hayatını kaybetti