Zühtü Sever kendisini tanıttı

Mart 2019 yerel seçimleri için belediye başkanlığı aday adayları netleşmeye ..

Zühtü Sever kendisini tanıttı
Zühtü Sever kendisini tanıttı Karamanca
Advert

Mart 2019 yerel seçimleri için belediye başkanlığı aday adayları netleşmeye başladı. AK Parti'de adaylık başvuruları, Cuma gününe kadar uzatıldı.

Karaman Belediye Başkanlığına adaylığını açıklayan Zühtü Sever basın mensupları ile bir araya geldi.

Toplantıda kendisini anlatan ve basın mensuplarının sorularına cevap veren Sever, Karaman için ciddi projelerinin olduğunu, aday gösterildiği takdirde bunları paylaşacağını anlattı.

Zühtü Sever kimdir?

Aslen Karamanlı olan Zühtü Sever, Karaman Belediye Başkanı aday adayı olduğunu açıkladı.

1970 Karaman doğumlu Zühtü Sever, Karaman İmam Hatip Lisesinden mezun olduktan sonra Pakistan Abu Bakr Islamic University ve Mısır Al-Azhar Üniversitesi, İslam Hukuku Bölümünü bitirdi.

Evli ve 2 çocuk babası olan Zühtü Sever uzun yıllar yurtdışında yaşadı. Almanya İHH Yardım Teşkilatı Halkla İlişkiler Müdürlüğü yapan Sever, yine İHH Afrika Sorumlusu ve Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı.

Yeni Şafak ve Kanal 7'de de görev yapan Sever aynı zamanda İslamic Relief Yardım Teşkilatı Almanya Hessen Bölge Sorumlusu.

İyi derecede Arapça, Almanca, Urduca ve İngilizce bildiği öğrenilen Sever, şu anda kendisine ait bir turizm şirketinin işletme sahibi.

zühtü sever karaman ak parti karamanda
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Yakup turkdogan     2018-11-13 Elazer unuverstesinde okumusa mesepler konusunda ozelikle Ehlisunnet konusunda ne dusunuyormerak ediyorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uşak’ta 532 adet sikke ele geçirildi
Uşak’ta 532 adet sikke ele geçirildi
″Seni seviyorum″ dedikten sonra başına sıktı, 8 gün sonra öldü
″Seni seviyorum″ dedikten sonra başına sıktı, 8 gün sonra öldü