Karaman'da bir telefonla 7/24 oto lastik yol yardım

Karaman'da 2004 yılından bu yana faaliyette olan Sarılar Oto Lastik..

Karaman'da bir telefonla 7/24 oto lastik yol yardım
Karaman'da bir telefonla 7/24 oto lastik yol yardım Karamanca
Advert

Karaman'da 2004 yılından bu yana faaliyette olan Sarılar Oto Lastik, haftanın her günü her saat servis hizmeti vermeye başladı.

Firma yetkilisi Mehmet Ali Sarı, 7/24 servis hizmeti vermeye başladıklarını belirterek ''Yeni Sanayi yolu üzeri eski fen işleri karşısındaki işyerimizde 14 yıldır hemşerilerimize hizmet veriyoruz. Bünyemize kattığımız yeni servis aracımızla birlikte haftanın her günü, talep edilen saatte, istenilen adreste bakım onarım yapıyoruz.

Hemşerilerimize yaklaşan kış aylarında oto lastiğinden kaynaklı sıkıntılarında bir telefon kadar yakınız. Karaman merkeze hangi mesafede olursa olsun bir telefon açılması yeterlidir. Her türlü ekipmanın yer aldığı yeni servis aracımızla arıza yerinde onarılır ve yola kaldığınız yerden devam etmeniz sağlanır.'' dedi.

Lastik Park, Sarılar Oto Lastik firmasının iletişim numaralarını telefonunuza kaydetmek, herhangi bir lastik arızasında mağduriyet yaşamamanızı sağlar.

Firma iletişim numaraları:

Lastik Satış: 0537 402 6133
7/24 Servis: 0542 314 4215

 

karaman yol yardım karamanda lastik servisi gece açık lastikçi lastik servisi oto lastik satışı yol yardım servisi lastikçi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Antalya’da sahte içki operasyonu: 2 gözaltı
Antalya’da sahte içki operasyonu: 2 gözaltı
Trenin çarptığı kadın hayatını kaybetti
Trenin çarptığı kadın hayatını kaybetti