Karaman'da O sürücünün bulunmasını istiyor

Bir otomobilin çarparak kaçması sonucu felç kalan genç adamın yakınları kaçan sürücünün bulunmasını

Karaman'da O sürücünün bulunmasını istiyor
Karaman'da O sürücünün bulunmasını istiyor Karamanca
Advert

Mersin’de bir otomobilin çarparak kaçması sonucu felç kalan genç adamın yakınları kaçan sürücünün bulunmasını istiyor.

Geçtiğimiz yıl Kurban Bayramı öncesi Karaman’ın Ayrancı ilçesine bağlı Kayaönü köyünden Mersin’in Erdemli ilçesine kurbanlıklarını satmaya giden 30 yaşındaki Naci Özyiğit’e kaldırımda beklerken bir otomobil çarparak kaçtı. Kazada kafasını kaldırıma çarpması nedeniyle bilinci kapalı olan Özyiğit, Mersin’de kaldırıldığı hastanede 4 ay boyunca yoğun bakımda yattı.

Özyiğit, gözlerini açtığında vücudunun hiçbir yeri tutmadığı anlaşıldı. Tedavisinin devamı için ailesi Özyiğit’i Mersin’den Karaman Devlet Hastanesine naklettirdi. Karaman Devlet Hastanesinde bakıma muhtaç yatalak hastaların kaldığı Palyatif Bakım Merkezinde 8 aydır yatan Özyiğit, gelenlere ne tepki veriyor, ne konuşuyor, sadece gözleriyle bakıyor. “Kardeşime çarpan o sürücü bulunsun” Kardeşine çarpıp kaçan sürücünün bilerek bulunmak istenmediği iddiasında bulunan Naci Özyiğit’in abisi Sıtkı Özyiğit, “Kaza geçen sene Kurban Bayramı öncesi oldu. Kardeşim 4 ay Mersin’de hastanede yoğun bakımda yattı.

Şuanda yatağa bağımlı olarak yatıyor. Şu zamana kadar kardeşime çarpan otomobil sürücüsü yakalanamadı. Bir yıldır hastanede sürünüyoruz, ben evimi bucağımı unutmuş durumdayım. Kazada kafasından darbe almış ve şuana kadar kıpırdayamıyor. Kardeşime çarparak kaçan sürücüye sormak lazım vicdanen şimdi rahat mıdır? Bu kaza örtbas ediliyor. Ben sayın Cumhurbaşkanımızın rica ediyorum bu sürücünün bulunması için.

Şuanda kardeşimin 3 tane çocuğu var. Kardeşime de çocuklarına da şuan biz bakıyoruz. Tek isteğimiz o sürücünün bulunmasıdır” diye konuştu.

KARAMAN KAYAÖNÜ AYRANCI O SÜRÜCÜNÜN BULUNMASINI İSTİYOR naci özyiğit
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Minik Yasemin duymak için yardım bekliyor
Minik Yasemin duymak için yardım bekliyor
KONESOB Başkanlar Kurulu Antalya’da toplandı
KONESOB Başkanlar Kurulu Antalya’da toplandı