Karaman'da 2 günde 2 kayıp vakası

Karaman'da genç yaştaki biri kız diğeri erkek şahıslardan haber...

Karaman'da 2 günde 2 kayıp vakası
Karaman'da 2 günde 2 kayıp vakası Karamanca

Karaman'da genç yaştaki biri kız diğeri erkek şahıslardan haber alınamıyor.

Edinilen bilgiye göre, Mümine Hatun Mahallesi 1416 sokaktaki ikametinden 08.08.2018 (Dün) saat 22.00 sularında ayrılan 23 yaşındaki İbrahim M. K.'dan bir daha haber alamayan yakınları kayıp ihbarında bulundu. Kızılca Köyü'nde çalışmak üzere evden ayrıldığı ancak köye gitmediği öğrenilen İbrahim M. K.'nın beyaz tenli ve gözlüklü olduğu bilgi edinilirken, 165-170 boylarında 75-80 kilo ağırlığında ve gözlerinin kahverengi olduğu belirtildi.

Öte yandan Bahçelievler Mahallesi 1139 sokaktaki ikametinden 09.08.2018 (Bugün) saat 11.00 itibariyle ayrılan ve kendisinden bir daha haber alınamayan Yeşildere Köyü nüfusuna kayıtlı 23 yaşındaki Fatma A. U.'nun yakınları da kayıp ihbarında bulundu. 155-160 santim boylarında olduğu öğrenilen Fatma A. U.'nun 50-55 kilo ağırlığında beyaz tenli olduğu bilgi edinildi. Saç ve göz renginin kahverengi olduğu söylenen genç kızın ikametinden son olarak ayrıldığında üzerinde beyaz tişört ve ayağında terlik olduğu öğrenildi.

Her iki kayıp sahsın eşgal bilgileri Karaman Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı birimlere bildirilirken, olaylarla ilgili arama çalışması başlatıldı.

 
karaman karamanda kayıp kaybolan şahıslar kızlca köyü çalışmak üzere karamanda son dakika
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Balkondan düşen 2 yaşındaki Nisa Nur hayatını kaybetti
Balkondan düşen 2 yaşındaki Nisa Nur hayatını kaybetti
Uşak’ta tren kazası: 2 ağır yaralı
Uşak’ta tren kazası: 2 ağır yaralı