Reklamı Geç
Advert
Advert Advert

Defineciler beklenen düello için Sakarya'daydı

Sosyal medya üzerinden restleşen iki firma yetkilileri herkesi davet ettikleri etkinlik ile kozlarını..

Defineciler beklenen düello için Sakarya'daydı
Defineciler beklenen düello için Sakarya'daydı Karamanca

Sosyal medya üzerinden restleşen iki firma yetkilileri herkesi davet ettikleri etkinlik ile kozlarını paylaştı.

Edinilen bilgiye göre, Teknoloji Ekibi'ne bir firmanın meydan okuması üzerine ekip kadrosu Sakarya'da toplandı. Sosyal medya üzerinden görmek isteyenlerin katılabileceği duyurusunun ardından çok sayıda defineci düelloyu yerinde gözlemlemek üzere Sakarya'ya gitti. Teknoloji Ekibi firması belirtilen tarih ve saatte Sakarya'da olmasına karşın diğer firma yetkilileri gelmedi. Ekibin Amasya koordinatörü Murat Arduç şeffaflığa vurgu yaparak ''Her türlü teste açık bir şekilde işte geldik Sakarya'dayız'' dedi.

Diğer firmanın gelmemesini değerlendiren Arduç açıklamasında; ''Sosyal medya üzerinde başlayan ve sektörde birçok arkadaşımızın merakla beklediği düello günü geldi çattı. Biz ekip arkadaşlarımızla birlikte söz verdiğimiz gibi, hiçbir şaibeye, şüpheye mahal bırakmamak adına buraya geldik. Ancak diğer firmanın herhangi bir yetkilisi veyahut makinesi gelmedi. Öte yandan sosyal medya üzerinden yaptığımız çağrı ile olayları yerinde gözlemlemek üzere yurdun çeşitli illerinden arkadaşlarımız da buraya gelip bizleri onurlandırdılar. Uzun zamandır beklenilen cihazlar arası mukayese diğer firmanın gelmemesi sonucu yapılamadığından, kendi cihazlarımızı alanda açılan 4 ila 5 metrelik çukurlarda test ettik.

Gerekli test sunumlarının ardından etkinliğe katılan arkadaşlarımızla mangal başında sektöre dair gelişmeleri değerlendirdik. Her geçen gün firma ve cihaz sayısının artmasıyla daralan sektörde kişilerin pazar payı oluşturmak adına başka firmaları kötülemelerini, iftira atmaları ticaret ahlakına ve etiğe aykırı bir durum. Gönül ister ki, bu tür olaylar yaşanmasın, sektörel birliktelik sağlansın ve rızkını bu sektörden temin edenler hep birlikte hak arayışına girsin. Bizler sosyal medyayı bilgi paylaşımı ve sektörel kaynaşmayı sağlamaya dayalı kullanmalıyız. Bu vesileyle katılan veya mazeretlerinden dolayı katılamayan tüm arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum'' sözlerine yer verdi.

Test edilen cihazlar gözlemciler tarafından tam not alırken, etkinlik akşam saatlerine kadar sürdü.

 

murat arduç sakarya teknoloji ekibi düello defineciler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Yasin     2018-08-11 Defineciler hep aynı tip cıktı çıkacak zor zaman kaybı definede harcadığım zaman para bir araba alıyor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uşak’ta FETÖ operasyonunda 3 tutuklama
Uşak’ta FETÖ operasyonunda 3 tutuklama
TIR şoförü boğazı kesilerek öldürüldü
TIR şoförü boğazı kesilerek öldürüldü