Karaman'da bıçaklı sopalı kavga

Saldırganlardan birinin elinden bıçağı alan dolmuş şoförünün, eli sopalı şahsı tokatladıktan sonra etkisiz hale getirme anları cep telefonuyla görüntülendi

Karaman'da bıçaklı sopalı kavga
Karaman'da bıçaklı sopalı kavga Karamanca
Advert
Haberin videosu için tıklayın!

Karaman’da 4 kişi tarafından araçla önü kesilen dolmuş şoförü, kendisine sopa ve bıçakla saldırmak isteyen şahıslardan birinin elinden bıçağı aldıktan sonra elinde sopa bulunan saldırganlardan birini tokatlayarak etkisiz hale getirdi.  

  Olay, akşam saatlerinde Tapucak Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Otogar-Üniversite hattında çalışan Mustafa Arıcı idaresindeki hat dolmuşu Atatürk Caddesi üzerinde seyir halindeyken, plakası ve kimlikleri belirlenemeyen 4 kişi tarafından önü kesildi. Şahısların, önünü kestikleri dolmuş şoförüne hakaretler ederek küfrettiği öne sürüldü. Daha sonra şahıslar araçlarından sopa ve bıçakla inerek dolmuş şoförünü darp etmek istedi. Dolmuştan inen Mustafa Arıcı, yaşanan arbede sırasında şahıslardan birinin elinde bulunan bıçağı almayı başardı. Dolmuş şoförü daha sonra kendisine saldırmak isteyen eli sopalı saldırganı tokatlayarak etkisiz hale getirdi. Yoldan geçmekte olan diğer dolmuş şoförleri ile çevredeki vatandaşların araya girmesiyle kavga büyümeden sonlandırıldı. Araçlarına binen şahıslar daha sonra olay yerinden ayrıldı. Yaşanan kavga anı bir vatandaş tarafından cep telefonuyla görüntülendi. Görüntülerde yaşanan tartışmanın ardından bıçağı eline geçiren dolmuş şoförünün elinde sopa bulunan saldırganı tokatlayarak etkisiz hale getirdiği görülüyor.

  “Bıçağı ben çekmedim”

  Dolmuş şoförü Mustafa Arıcı, yaşanan olayı anlattı. Mustafa Arıcı, dolmuşla seyir halindeyken bir anda araç önümü kesti ve araçtan 4 kişi indi. Daha sonra bu şahıslar arabalarından aldıkları sopa ve bıçakla beni dolmuştan indirmeye çalıştılar. Diğer dolmuşçu arkadaşlar olayı görerek geldiğinde ise ben bu şahısların elinden bıçağı aldım. O sırada yaşanan karmaşada şahıslardan üçü kaçtı. Sinirlerime hakim olamadığım için elinden bıçağı aldığım şahsı tokatladım. Zaten yaşanan olayların hepsi güvenlik kamerası kayıtlarında mevcut. Biz her gün sabahın 6’sından gecenin 11’ine kadar direksiyon başındayız. Her türlü zorluklarla karşı karşıyayız. Dolmuşa yeri geliyor sarhoş kişiler biniyor. Biz hepsine gerekirse başımızı eğiyoruz. Biz esnafız, 2 lira için akşama kadar ne insanlarla uğraşıyoruz” dedi.


 

karaman kavga 30 metrelik yolda kavga son dakika dolmuş şoförü kavga mustafa arıcı dolmuşçunun önünü kestiler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Antalya’da sahte içki operasyonu: 2 gözaltı
Antalya’da sahte içki operasyonu: 2 gözaltı
Trenin çarptığı kadın hayatını kaybetti
Trenin çarptığı kadın hayatını kaybetti