Karaman'da iftara doğru programı yapılacak

Karaman'da internet üzerinden canlı yayın yapan TV70 ve Düğünpark yetkilileri..

Karaman'da iftara doğru programı yapılacak
Karaman'da iftara doğru programı yapılacak Karamanca
Advert

Karaman'da internet üzerinden canlı yayın yapan TV70 ve Düğünpark yetkilileri düzenledikleri basın toplantısı ile 2018 Ramazan Ayı için hazırlayacakları programı tanıttılar.

Düğünpark'ta gerçekleşen toplantıda 2018 yılı Ramazan Ayı boyunca 'İftara Doğru' programı ile hem yerel hem gurbetçi Karamanlılara unutulmaz bir ay yaşatılacağı vurgulandı. Program süresince şehrin tanınmış, sevilen simalarının konuk olarak katılacağı bildirilirken, Karaman'ın kültürel değerlerinin tanıtımına da yer verilecek. Düğünpark sosyal tesislerinden yayınlanacak programlara vatandaşların da katılabileceği belirtilirken, dileyen vatandaşların yayınlanmasını isteyecekleri video ve görsellere de yer verilecek.

TV70 işletmecisi Abdullah Akkuş ve Düğünpark yetkilisi Hasan Hüseyin Şanlıtürk yaptıkları konuşmada, ''Bu yıl Ramazan Ayı'nı farklı bir atmosferde farklı lezzetlerle, farklı bir programla geçirmek isteyenlerin adresi Düğünpark sosyal tesisleri olacak’’ dediler. Konuşmada ayrıca;

‘’Karaman’da birçok yeniliğe öncülük eden Düğünpark sosyal tesisleri, on bir ayın sultanı Ramazan’da canlı yayın ile iftara doğru programı yapacak. Birlik, beraberlik ve kaynaşmanın en güzel örneklerinden birini yaşamak isteyenlerin bir an önce yerini ayırmasını tavsiye ederiz’’ denildi.

düğünpark abdullah akkuş hasan hüseyin şanlıtürk karaman iftara doğru tv70
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buhara’dan Konya’ya İrfan Mirası Sempozyumu tamamlandı
Buhara’dan Konya’ya İrfan Mirası Sempozyumu tamamlandı
Başkent’te kırtasiyecide bıçaklı kavga: 2 yaralı
Başkent’te kırtasiyecide bıçaklı kavga: 2 yaralı