MEDAŞ'tan Ereğli'ye 20 milyonluk yatırım

Konya’nın Ereğli İlçe Belediyesinin talepleri doğrultusunda MEDAŞ, elektrik alt yapısında güçlendirme, yeni hatlar oluşturma ve kabloların yer altına alınması gibi birçok konuda ilçeye 20 milyonluk yatırım yaptı..

MEDAŞ'tan Ereğli'ye 20 milyonluk yatırım
MEDAŞ'tan Ereğli'ye 20 milyonluk yatırım
Advert

Konya’nın Ereğli İlçe Belediyesinin talepleri doğrultusunda MEDAŞ, elektrik alt yapısında güçlendirme, yeni hatlar oluşturma ve kabloların yer altına alınması gibi birçok konuda ilçeye 20 milyonluk yatırım yaptı.


Ereğli’nin gelişimine katkı sağlayacak her projenin öncüsü olduklarını ifade eden Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven, “MEDAŞ Müdürlüğümüzden talep ettiğimiz çalışmalar hakkında bilgi aldık. Bu kapsamda taleplerimize karşılık bulduğumuzu teyit ettik. Şehrimizin elektrik ile ilgili sorunlarına kalıcı çözümler sunacak, karşılıklı fikir alış verişi ile ürettiğimiz projelerin hayata geçmesi bizleri mutlu etti. Bizler hizmet etmek için makamları işgal ediyoruz ve şehrimiz için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Sadece Belediye olarak değil diğer Kurum ve Kuruluşlarımızla istişare halinde önemli yatırımları gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Bu anlamda karşılıklı istişare yaparak Ereğlimize MEDAŞ Müdürlüğümüz tarafından 20 Milyonluk yatırım yapılmış oldu. Bizlerin talepler ve önerilerini karşılayan MEDAŞ Genel Müdürü Erol Uçmazbaş Bey ve MEDAŞ Ereğli İşletme Müdürümüz Burak Altun Bey başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Acıdan ağzı yanan damada yangın köpüğü sıktılar
Acıdan ağzı yanan damada yangın köpüğü sıktılar
Eskişehir emniyeti tefecilere göz açtırmıyor
Eskişehir emniyeti tefecilere göz açtırmıyor