Karamanlı eleman bulamayınca!

Karaman’da eleman ihtiyacını karşılamak için türlü yollara başvuran...

Karamanlı eleman bulamayınca!
Karamanlı eleman bulamayınca! Karamanca

Karaman’da eleman ihtiyacını karşılamak için türlü yollara başvuran esnaf, eleman bulamayınca ‘ölüsüne de razıyız’ dedi.

30 Metrelik yol üzerinde faaliyet gösteren Albeni Ayakkabı firması yetkilisi Aziz Yaşar, uzun süredir çeşitli ilanlarla eleman aradıklarını belirterek ‘’Verdiğimiz ilan sonucu gelerek işe başlayanlar da kısa süre sonra iş bırakıyor’’ dedi.

Gençlerde kolay para kazanma hevesinin giderek yaygınlaştığına dikkat çeken Yaşar; ‘’Ayakkabı mağazamızda çalışmak üzere iş arkadaşları arıyoruz. Diğer sektörlere göre Ayakkabı sektörü iş yükü bakımından daha hafiftir. Ancak buna rağmen bile çalışacak insan bulmakta zorlanıyoruz. Hal böyle olunca da işyerimizin camına bu ilanı asmak durumunda kaldık’’ dedi.

 Öte yandan Karamanlı bir başka esnafta sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla işi bilen eleman bulmaktan ümidini kestiğini gösterdi. Yapı dekor işleri üzerine faaliyet gösteren firma yetkilisi Mehmet Keklik paylaşımında ‘’ Keklik yapı dekorasyonda çalıştırılmak üzere hayatında bir kere bile olsa inşaatın içine girmiş çıkmış olması yeterli elamanlar alınacaktır’’ sözlerine yer verdi.

 

karaman mehmet keklik aziz yaşar karamaneleman ilanı iş ilanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Torbacılara şafak vakti baskın
Torbacılara şafak vakti baskın
Manavgat’ta Köprülü kavşakta kaza
Manavgat’ta Köprülü kavşakta kaza