Advert

Haliç’ten bir erkek çocuğu cesedi çıkarıldı

Haliç’te bir erkek çocuğuna ait ceset bulundu. Deniz polisi ve Sahil Güvenlik ekiplerince Karaköy İskelesi’ne çıkarılan cesedin dün akşam saatlerinde Karaköy’den denize düşüp kaybolan çocuğa ait olduğu düşünülüyor..

Haliç’ten bir erkek çocuğu cesedi çıkarıldı
Haliç’ten bir erkek çocuğu cesedi çıkarıldı

Haliç’te bir erkek çocuğuna ait ceset bulundu. Deniz polisi ve Sahil Güvenlik ekiplerince Karaköy İskelesi’ne çıkarılan cesedin dün akşam saatlerinde Karaköy’den denize düşüp kaybolan çocuğa ait olduğu düşünülüyor.
Edinilen bilgilere göre, Haliç’in Balat açıklarında su yüzeyinde hareketsiz şekilde bulunan bir insan bedeni olduğunu fark eden çöpçüler, polise ihbarda bulundu. İhbar üzerine Deniz Polisi ve Sahil Güvenlik Komutanlığı’na bağlı ekipler, su yüzeyindeki insan bedenine ulaşmak için çalışma başlattı. Botlarla bölgeye ulaşan Deniz Polisi, söz konusu ihbarın bir ceset olduğunu fark etti. 10-11 yaşlarında bir erkek çocuğuna ait olduğu belirtilen ceset, Deniz Polisi’ne ait botla Karaköy İskelesi’ne çıkarıldı. İskelede bekleyen ve iskeleye yaklaşan vapurlarda bulunan bazı vatandaşların, cesedi ve çalışmaları dikkatle izlediği görüldü.

Cesedin dün akşam Karaköy’den denize düşen çocuğa ait olduğu düşünülüyor
Öte yandan, kıyıya çıkarılan cesedin Şahin Budan (10) adlı çocuğa ait olduğu belirlendi. İlk belirlemelere göre, cesedin dün akşam görgü tanıkları tarafından saat 20.30 sıralarında Karaköy’den denize düştüğü iddia edilen ve yapılan arama çalışmalarında su yüzeyinde sadece terliği bulunabilen kayıp çocuğa ait olduğu değerlendiriliyor. Olay Yeri İnceleme ekiplerinin ceset üzerindeki çalışmaları sürerken, ceset üzerinde son olarak savcı incelemesi yapılması bekleniyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Antalya’da 5. kattan düşen kedi için seferber oldular
Antalya’da 5. kattan düşen kedi için seferber oldular
On gün önce kaybolan genç kızdan haber alınamıyor
On gün önce kaybolan genç kızdan haber alınamıyor