Karaman’da Jandarma Teşkilatının 178. Kuruluş Yıldönümü Kutlandı

Karaman Valisi Süleyman Tapsız, Jandarma Teşkilatının 178. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle İl Jandarma Komutanı İlhan Şen ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti..

Karaman’da Jandarma Teşkilatının 178. Kuruluş Yıldönümü Kutlandı
Karaman’da Jandarma Teşkilatının 178. Kuruluş Yıldönümü Kutlandı

Karaman Valisi Süleyman Tapsız, Jandarma Teşkilatının 178. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle İl Jandarma Komutanı İlhan Şen ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.


Valilik makamında gerçekleşen ziyarette Vali Tapsız, Jandarma Teşkilatının Kuruluş Yıldönümü nedeniyle İl Jandarma Komutanı İlhan Şen’i tebrik etti. Güvenliğin teminatı olan jandarmanın vatan savunmasında, ülkenin ve milletin birliği ve bütünlüğü noktasında görev ve sorumluluklarını üstün hizmet anlayışıyla yerine getirdiğini belirten Vali Tapsız, vatan sevgisi, eğitimli personeli, modern donanımı, disiplin ve hareket kabiliyeti ile geçmişinden aldığı güçle geleceğe hazırlanan teşkilatın milletimizin gönlünde ayrı bir yer tuttuğunu söyledi. Vali Tapsız, köklü bir geçmişe sahip olan, gösterdiği üstün gayret ve fedakarlıklarla milletimizin gönlünde müstesna bir yer edinen jandarma teşkilatının, kamu düzenin korunması, huzur ve güvenliğin sağlanması için yüksek vazife şuuruyla hareket ederek vatanın birliği ve bağımsızlığı için çalışmalarını aynı azim ve kararlılık içerisinde yürüttüğünü ifade etti.


Mukaddes vatan toprakları uğruna canlarını feda eden şehitlerimizin milletimizin gönlünde sonsuza kadar yaşayacağını ifade eden Tapsız, konuşmasının sonunda jandarma teşkilatının kuruluş yıldönümü tebrik ederek, vatan ve millet yolunda canlarını feda eden tüm şehitlere Allah’tan rahmet geride kalanlarına ise sabırlar diledi.


İl Jandarma Komutanı İlhan Şen’in Jandarma Teşkilatının Kuruluş Yıldönümü nedeniyle gerçekleşen ziyarette kendilerini kabul ederek bu mutlu günlerine ortak olan Vali Tapsız’a teşekkür etti. Jandarmanın tarihçesi ve yürüttüğü çalışmalar hakkında Vali Tapsız’a bilgiler veren Şen ziyarette, Jandarma Teşkilatı olarak amaçlarının Karaman’ın huzur ve emniyetinin tesis edilmesi noktasında vatandaşlara en hızlı ve kaliteli hizmeti verebilmek olduğunu sözlerine ekledi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Anne ve babasını bıçaklayark öldürdü
Anne ve babasını bıçaklayark öldürdü
Ev sahibi sahura kalktığı sırada evine giren hırsız tarafından bıçaklandı
Ev sahibi sahura kalktığı sırada evine giren hırsız tarafından bıçaklandı