Ereğli’de şehidin ismi parka verildi

Konya’nın Ereğli İlçe Belediyesi tarafından Şehit Polis Ali Karakış’ın isminin yaşatılacağı parkın açılışı gerçekleştirildi. Ziya Gökalp Mahallesinde yapımı tamamlanan park içerisinde; çocuk oyun grubu, spor aletleri, mesire alanları ve halı saha bulunuyor..

Ereğli’de şehidin ismi parka verildi
Ereğli’de şehidin ismi parka verildi

Konya’nın Ereğli İlçe Belediyesi tarafından Şehit Polis Ali Karakış’ın isminin yaşatılacağı parkın açılışı gerçekleştirildi. Ziya Gökalp Mahallesinde yapımı tamamlanan park içerisinde; çocuk oyun grubu, spor aletleri, mesire alanları ve halı saha bulunuyor.
"Ereğlimiz Şehidimizin adının yaşatılacağı şirin bir parka kavuştu" diyen Başkan Özgüven, “Dinlenmek ve stres atmak için vatandaşlarımızın çocuklarının güvenli ve sağlıklı bir şekilde eğlenip oynayabilmelerini sağlamak adına güzel bir mekan oldu. İçerisinde bulunduğu çocuk oyun bölümü, spor aletleri, mesire alanları ve halı sahası ile komple bir park olan Şehit Polis Ali Karakış parkımızı Ziya Gökalp Mahallemize kazandırdık. Atıl bölgeleri parklarla değerlendirmenin yanı sıra park alanı bulunmayan mahallelerimize de kullanışlı parklar kazandırıyoruz. Vatandaşlarımızın dört duvar arasından kurtulup nefes alabilecekleri, çocuklarını eğlendirebilecekleri ve spor yapabilecekleri alanlar kazandırmaya da devam edeceğiz. Ziya Gökalp Mahallesi Şehit Polis Ali Karakış parkımız hem mahalle sakinlerimiz hem de ilçemiz için hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uşak’ta 4 tefeci gözaltına alındı
Uşak’ta 4 tefeci gözaltına alındı
Göçmen leylekler köy sakini gibi
Göçmen leylekler köy sakini gibi