Karamanlılar İftar Sofralarına Büyük İlgi Gösteriyor

Her yaştan binlerce vatandaşımızın büyük ilgisiyle gerçekleştirilen mahalle iftarları

Karamanlılar İftar Sofralarına Büyük İlgi Gösteriyor
Karamanlılar İftar Sofralarına Büyük İlgi Gösteriyor Karamanca

Her yaştan binlerce vatandaşımızın büyük ilgisiyle gerçekleştirilen mahalle iftarları haftanın üç günü farklı bölgelerde düzenlenmeye devam ediyor. Karaman Belediyesi’nin Larende Mahallesi’nde verdiği iftar yemeğine bölge sakinleri büyük ilgi gösterdi.


    Karaman Belediyesi’nin geleneksel iftar sofrası programının dördüncüsü, Larende Mahallesi’ndeki Larende Kapalı Pazarı alanında gerçekleştirildi. Larende, Sümer ve Yenişehir mahallelerini kapsayan iftar yemeğine vatandaşların ilgisi çok büyüktü. İftar programına; Vali Süleyman Tapsız, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Emniyet Müdürü Levent Tutuk, AK Parti İl Başkanı Nazmi Ünlü, bazı daire müdürleri ve meclis üyeleri katıldı.


    İftar öncesi masaları tek tek gezerek vatandaşların Ramazan ayını tebrik eden Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan ve AK Parti İl Başkanı Nazmi Ünlü, aileleri ile birlikte iftara gelen miniklerle özel olarak ilgilendi. Ezanın okunmasının ardından oruçlarını açarak aynı sofrada iftar yapan vatandaşlar, Ramazan Ayı’nın manevi huzurunu hep birlikte yaşadı.

 

 

iftar sofrası karaman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uşak’ta 4 tefeci gözaltına alındı
Uşak’ta 4 tefeci gözaltına alındı
Göçmen leylekler köy sakini gibi
Göçmen leylekler köy sakini gibi