Bismil’e kardeş belediyeden cenaze arabası

Gaziantep Şehitkamil Belediyesi 2017 yılında imzalanan protokol ile kardeş şehir olunan Bismil Belediyesine cenaze nakil, yıkama ve morg aracı hibe etti..

Bismil’e kardeş belediyeden cenaze arabası
Bismil’e kardeş belediyeden cenaze arabası

Gaziantep Şehitkamil Belediyesi 2017 yılında imzalanan protokol ile kardeş şehir olunan Bismil Belediyesine cenaze nakil, yıkama ve morg aracı hibe etti.
2017 yılında iki ilçe arasındaki karşılıklı ilişkiyi artırmak, belediyeler arasındaki bağı güçlendirmek, diyalogu geliştirmek, karşılıklı deneyim alışverişinde bulunmak amacıyla kardeş şehir protokolü imzalanan Bismil Belediyesine, Şehitkamil Belediyesinden araç desteği geldi. Bismil Belediye Başkanı Turgay Gülenç, “Göreve geldiğimiz günden itibaren bizlerden desteklerini esirgemeyen Şehitkamil Belediyesinin desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Belediyemizin ihtiyacı olduğu cenaze aracı Şehitkamil Belediyesi tarafından belediyemize hibe edildi. İnsanlarımızın iyi gününde olduğu gibi üzüntülü günlerinde de yanlarında olmayı bir borç biliyoruz. Cenazelerimizin naklinde kullandığımız araç yeterli değildi. Şimdi ise ilçemize yakışır bir araca sahip olduk. Bu aracın temininde emeği geçen başta Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve meclis üyelerine ilçe halkı adına şükranlarımı sunuyorum. İlçemize hayırlı olsun” dedi.
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ise, “Bismil Belediyesinin bizden cenaze nakil aracı talebi vardı. Her evden gelin çıkmaz ama her evden cenaze çıkar. Bizde Kardeş belediyemizin ihtiyacı olan Cenaze nakil yıkama ve morg aracını hibe ettik” diye konuştu.
İmzalanan protokolün ardından Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Bismil Belediye Başkanı Turgay Gülenç’e cenaze nakil, yıkama ve morg aracının anahtarını teslim etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bin 500 kilometrelik uyuşturucu sevkiyatı Antalya’da son buldu
Bin 500 kilometrelik uyuşturucu sevkiyatı Antalya’da son buldu
Kaza kurşunu ile şehit olan asker memleketine uğurlandı
Kaza kurşunu ile şehit olan asker memleketine uğurlandı