Karaman Basını Vücut Taramasından Geçti

Karaman'da faaliyet gösteren HD FORM Beslenme danışmanlığı, basın mensuplarını

Karaman Basını Vücut Taramasından Geçti
Karaman Basını Vücut Taramasından Geçti Karamanca

Karaman'da faaliyet gösteren HD FORM Beslenme danışmanlığı, basın mensuplarını sağlık taramasından geçirdi.

Karaman yerel basın mensuplarının vücut analizlerini yapan Diyetisyen Hakan Diker konuyla ilgili şunları belirtti; “Her şeyin başı sağlık diyoruz. Oluşabilecek kronik hastalıkları önlemenin en önemli yolu da sağlıklı beslenmedir. Gözlemlerim sonucunda bir çoğumuz sağlıklı besinler tüketmiyoruz veya sağlıklı da olsa porsiyon olarak ölçüyü kaçırabiliyoruz. Yaz aylarına girerken ve Ramazan ayı vesilesi ile halkımızın vücutlarını tanımalarını gerekirse önlem almalarını öneriyoruz. 
 
HD Form'da; son sistem vücut analiz cihazı ile 1 dakika kadar süren bir işlem sonucunda şimdiki kilo ve ideal kilo dışında; Vücut yağı, Kas kütlesi, Mineral, protein ve vücut suyu, Vücut kitle indeksi, Kemik kütlesi, Bazal metabolizma hızı, Metabolik yaş, Her bacak, her iki kolunda ve gövde için ayrı ölçümler yapılıyor. Riskli durumları varsa gerekli yönlendirmeler ve öneriler sunuluyor.

ÜCRETSİZ ANALİZ

Sağlığını düşünen herkesi beklediğini belirten Diyetisyen Hakan Diker son olarak “Ölçüm yaptırmak isteyen Erkek ve bayanların gelmeden 2-3 saatlik açlık durumu olması, hafif kıyafetler giyilmesi, çorapların çıkarılabilir olması en iyi ölçüm için en doğru zamandır. Bu analizleri ücretsiz olarak yapıyoruz ve sağlıklı yaşam önerilerinde bulunuyoruz"dedi

Ücretsiz vücut analizi yaptırmak isteyenlerin; 0541 338 7076 ya da 0338 213 7076 numaralı telefonlardan randevu alabilecekleri belirtildi. Öte yandan diyetisyen Hakan Diker, Facebook hesabından vatandaşların sorularını da cevaplıyor.

hakan diker HD FORM Beslenme danışmanlığı karaman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elazığ’da 500 kilo kaçak sakatat ele geçirildi
Elazığ’da 500 kilo kaçak sakatat ele geçirildi
Mehmet Babaoğlu: “Beyşehir’de bu dönemde birliği tesis ettik”
Mehmet Babaoğlu: “Beyşehir’de bu dönemde birliği tesis ettik”