Karaman Gençlik Merkezi Değerlerini Ağırladı

Karaman’da, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerine devam eden Gençlik Merkezi, değerler atölyesi kapsamında yaşlıları konuk etti.

Karaman Gençlik Merkezi Değerlerini Ağırladı
Karaman Gençlik Merkezi Değerlerini Ağırladı Karamanca

Değerler Atölyesi kapsamında her ay farklı bir temada etkinlik düzenleyen gençlik merkezi bu ayın konusunu gönüllü gençlerle birlikte “yaşlılara saygı” olarak belirledi. Etkinlik çerçevesinde 30 kişiden oluşan grubu gençlik merkezi binası Has Odası’nda ağırlayan Gençlik Merkezi Müdürü Şabettin Gezen, konuklarıyla tek tek tanışarak gençlik merkezi faaliyetleri ve program hakkında bilgiler verdi. 


Bir bakıma kuşakların buluştuğu programda yaşlıların tecrübesi ve gençlerin enerjisi değerler atölyesi programına damgasının vurdu. Gençlik liderleri ve gönüllü gençler tarafından konuklara gençlik merkezi atölyeleri gezdirilerek çalışmalar hakkında bilgiler verildi. 


Böyle etkinlikler sayesinde büyüklerin tecrübelerinden faydalanma fırsatı bulduklarını belirten gençler,” Büyüklerimiz yaşadıklarıyla en güzel şekilde tecrübelerini bizlere aktarıyorlar ve bizleri uyararak gelecekte hata yapmamamız konusunda bilgilendiriyorlar. Bizlerde böylesine annesine, babasına bir “Of” bile dememesi gerektiğini belirten bir medeniyetin evlatları olarak büyüklerimize saygımızı her zaman göstereceğiz” diye konuştular.


Program, gençlik merkezi ve gönüllü liderler tarafından hazırlanan hediyelerin konuklara takdim edilmesinin ardından sona erdi.

 

 

şabettin gezen karaman gençlik merkezi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
’Dur’ ihtarına uymayan şüpheliler polise ateş açtı
’Dur’ ihtarına uymayan şüpheliler polise ateş açtı
Şarjlı bisikletle tek teker üzerinde tehlikeli yolculuk
Şarjlı bisikletle tek teker üzerinde tehlikeli yolculuk