Damlapınar Köyü’nün Çöp Sorunu Çözüldü

Bir süredir köylerindeki çöplerin toplanması ile ilgili yetkililerle görüşmeler

Damlapınar Köyü’nün Çöp Sorunu Çözüldü
Damlapınar Köyü’nün Çöp Sorunu Çözüldü Karamanca

Bir süredir köylerindeki çöplerin toplanması ile ilgili yetkililerle görüşmeler yapan Damlapınar Köyü muhtarlığına il özel idaresinden çöp konteynerleri gönderildi.

Köyün ciddi bir sıkıntıdan kurtulduğunu söyleyen Damlapınar Köyü muhtarı Rahim İslam, ‘’Kötü kokunun yanı sıra çirkin görüntüden de kurtulduk’’ dedi. İslam, ‘’Daha önceden çöp toplama işlerini köy muhtarlığı olarak biz yapmaya çalışıyorduk. Ancak zamanla üstesinden gelemeyeceğimiz bir durum ortaya çıktı.

İl özel idaresi yetkilileri ile yaptığımız görüşmeler neticesinde köyümüze 20 adet konteyner sözü verildi. Bu, sözü verilen konteynerlerin önemli bir bölümü köyümüze geldi. Geri kalanları da sanıyorum önümüzdeki günlerde elimizde olur. Köy sokaklarında vatandaşların kullanımına bıraktığımız bu konteynerler haftanın Pazartesi günleri periyodik olarak il özel idaresi ekiplerince boşaltılıyor. Köy muhtarı olarak bu hizmetin köyümüze ulaşmasında emeği geçen il özel idaresi, il genel meclisi başta olmak üzere tüm yetkililere teşekkür ederim’’ diye konuştu.

 

manyan köyü damlapınar köyü rahim islam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Anne ve babasını bıçaklayark öldürdü
Anne ve babasını bıçaklayark öldürdü
Ev sahibi sahura kalktığı sırada evine giren hırsız tarafından bıçaklandı
Ev sahibi sahura kalktığı sırada evine giren hırsız tarafından bıçaklandı