Karaman Belediyesi'ne Kadın Dostu İşyeri Ödülü Verilecek

Karaman Belediyesi, HAK-İŞ Sendikası Konfederasyonu tarafından ülke çapında

Karaman Belediyesi'ne Kadın Dostu İşyeri Ödülü Verilecek
Karaman Belediyesi'ne Kadın Dostu İşyeri Ödülü Verilecek Karamanca

Karaman Belediyesi, HAK-İŞ Sendikası Konfederasyonu tarafından ülke çapında düzenlenen 'Sosyal Diyalog Yolu İle Kadın Dostu İş yerleri Projesi' kapsamında 'Kadın dostu iş yeri' dalında ödüle layık görüldü.


    Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Karaman Belediyesi tarafından kadınlara yönelik yapılan hizmet ve yatırımların diğer belediyelere örnek olduğunu ifade etti.


    Karaman Belediyesi tarafından bayanlara yönelik özel yapılan yatırım ve hizmetlerden dolayı bayanlar adına her zaman ve her ortamda teşekkür edildiğini belirten Başkan Ertuğrul Çalışkan, HAK-İŞ Sendikası Konfederasyonu tarafından ülke çapında düzenlenen 'Sosyal Diyalog Yolu İle Kadın Dostu İş yerleri Projesi' kapsamında 'Kadın dostu iş yeri' dalında Karaman Belediyesi'ne ödül verileceğini kaydetti.


    Ulusal ve uluslararası sendikal kadın temsilcilerin katılımı ile Kadın Dostu İş yeri sertifika ve ödül töreninin 30 Kasım 2016 Çarşamba günü Rixos Ankara Hotel'de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Eşi Emine Erdoğan’ın da katılımıyla düzenleneceğini ifade eden Başkan Çalışkan: "Karaman’da kadınlara yönelik çeşitli etkinlik ve projelerle Karamanlı hanımların her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz. 


    Hanımlara yönelik açmış olduğumuz Spor ve Kültür Merkezlerimizde özel el beceri ve sanat ile meslek kursları açıyoruz. Hanımlara özel spor salonlarımızda bayanların spor yapmalarına imkân tanıyoruz. Yine hanımlarımız için yeni hanımlar spor ve kültür merkezleri yapıyoruz. Ayrıca belediyemiz hizmet birimlerimizde bayanlar müdürlük, şeflik gibi pozisyonlarda görev alıyorlar. Belediyemizde çalışan personellerimiz arasında çok sayıda bayan bulunmakta. Baktığımız zaman hanımların toplumumuzda aktif bireyler olmalarına imkân tanıyoruz. Karaman Belediyesi sosyal belediyecilik çalışmaları ile toplumda denge unsuru sağlamakta ve toplumsal barış ile birliğe vesile olmaktadır" 

 

 

kadın dostu işyeri ertuğrul çalışkan hak iş karaman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elazığ’da 500 kilo kaçak sakatat ele geçirildi
Elazığ’da 500 kilo kaçak sakatat ele geçirildi
Mehmet Babaoğlu: “Beyşehir’de bu dönemde birliği tesis ettik”
Mehmet Babaoğlu: “Beyşehir’de bu dönemde birliği tesis ettik”