Telekom işçileri engel tanımıyor

Telekom işçileri engel tanımıyor

Dondurucu soğukların etkili olduğu Ardahan’da hava sıcaklığı sıfırın altında 18 dereceye kadar düşerken, fiber optik kablo hattını döşemeye çalışan işçiler de zorlanıyor..

erotik hikayeler
Telekom işçileri engel tanımıyor
Advert

Dondurucu soğukların etkili olduğu Ardahan’da hava sıcaklığı sıfırın altında 18 dereceye kadar düşerken, fiber optik kablo hattını döşemeye çalışan işçiler de zorlanıyor.
Ardahan Türk Telekom ekipleri, Hanak merkezde fiber optik, MOBESE kameralarının projeleri kapsamında aralıksız çalışıyor. Hava sıcaklığı gündüz saatlerinde eksi 15 ila 18 derece arasında seyretmekte. Kepçeyle yer altı kazısı yapılırken, boru döşemesi yapılıp gömlekleme yapıldıktan sonra kazının üzeri tekrar kapatılıyor. Türk Telekom ekipleri zor ve çetin şartlarda vatandaşlara hizmet etmek için ağır kış şartlarına rağmen çaba sarf ediyorlar.
Ekipte çalışanlar, "Dün eksi 13 derecenin altında çalıştık, bugün ise eksi 18 derecenin altında çalışıyoruz. Her taraf kar altında ve zor şartlar altında ekmek parası için çalışıyoruz. Şartlar zor, araçlar çalışmıyor, elimiz ayağımız donuyor ve hep böyle ateş yakarak ısınıyoruz. Allah yardımcımız olsun" diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aksaray’da Bıçaklı Kavga 1 Yaralı
Aksaray’da Bıçaklı Kavga 1 Yaralı
Niğde'de hırsızların vicdansızlığı pes dedirtti
Niğde'de hırsızların vicdansızlığı pes dedirtti