Karaman Gençlik Merkezi Öğretmenleri Unutmadı

Karaman’da, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerine devam eden Gençlik Merkezi, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle okullara bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Karaman Gençlik Merkezi Öğretmenleri Unutmadı
Karaman Gençlik Merkezi Öğretmenleri Unutmadı Karamanca

24 Kasım öğretmenler günü münasebetiyle Yunuskent Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi ve Yılmaz Babaoğlu İlkokuluna bir dizi ziyaret gerçekleştiren gençlik merkezi liderleri ve gönüllü gençler öğretmenleri derste ziyaret ederek karanfil takdim etti. Öğretmenliğin insanlık tarihinin en değerli mesleği olduğu belirten gönüllü gençler, böylesine anlamlı ve özel bir günde öğretmenlerle bir araya gelmekten ve onlara karanfil takdim etmekten dolayı mutlu olduklarını dile getirdiler.


Öğretmenlerde her sene olduğu gibi bu yılda kendilerini unutmayarak ziyaret eden ve karanfil takdim eden gençlik liderlerine ve gönüllü gençlere nazik davranışlarından dolayı teşekkürlerini sundular.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yılmaz Babaoğlu İlkokulu Müdürü Mehmet Tosuncu ise,“ 24 Kasım öğretmenler günü münasebetiyle okulumuzda görev yapan öğretmenlerimizi ziyaret ederek karanfil dağıtan gençlik merkezi liderlerimize ve gönüllü gençlerimize kurumum ve öğretmenlerimin adına teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

karaman gençlik merkezi öğretmenler günü karaman mehmet tosuncu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tiftik, tarihinde en yüksek fiyatı gördü
Tiftik, tarihinde en yüksek fiyatı gördü
Antalya’da önceki gün yaşanan kazadan acı haber
Antalya’da önceki gün yaşanan kazadan acı haber