Kütahya’da uygulamalı girişimcilik kursu

Kütahya Belediyesi ve KİŞGEM İcra Kurulu Toplantısı ile KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Kursu’nu başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifikaları törenle takdim edildi..

Kütahya’da uygulamalı girişimcilik kursu
Kütahya’da uygulamalı girişimcilik kursu

Kütahya Belediyesi ve KİŞGEM İcra Kurulu Toplantısı ile KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Kursu’nu başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifikaları törenle takdim edildi.
KİŞGEM’in olağan yıl sonu değerlendirme icra kurulu toplantısında, katılım bedelleri, yeni girişimcilerin KİŞGEM’e kabulü ve yıl sonu faaliyet raporu değerlendirildi.
Toplantıya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Vali Yardımcısı Yüksel Kara, KOSGEB Müdürü Yaşar Yıldırım, Belediye Başkan Yardımcımız Ali İhsan Ertaş, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Salih Nafi Alıç ve KİŞGEM Müdürü Mehmet Zenci katıldı.
Daha sonra KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitim Sertifikası dağıtım törenine geçildi.
Eğitim programını başarıyla tamamlayan katılımcılara sertifikalarını veren Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, “İnşallah bu eğitim ve sertifikalar sizin başarınız için bir rehber, bir anahtar olacak. Ülkemizin ve şehrimizin gelişmesi için siz ve sizin gibi girişimci vatandaşın önemi yadsınamaz” dedi.
Eğitim programını başarıyla tamamlayan katılımcılar, KOSGEB’in 50 bin TL hibe ve 100 bin TL iki yıl geri ödemesiz desteğinden faydalanabilecekler.(EFE)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uşak’ta 4 tefeci gözaltına alındı
Uşak’ta 4 tefeci gözaltına alındı
Göçmen leylekler köy sakini gibi
Göçmen leylekler köy sakini gibi