Vali Çelik’ten taziye mesajı;

Eskişehir Valisi Azmi Çelik, Fırat Kalkanı Harekâtı kapsamında yürütülen askeri operasyon sırasında, aralarında, Eskişehirli Piyade Uzman Çavuş Melih Özcan’ın da olduğu şehitler için bir taziye mesajı yayınladı..

Vali Çelik’ten taziye mesajı;
Vali Çelik’ten taziye mesajı;

Eskişehir Valisi Azmi Çelik, Fırat Kalkanı Harekâtı kapsamında yürütülen askeri operasyon sırasında, aralarında, Eskişehirli Piyade Uzman Çavuş Melih Özcan’ın da olduğu şehitler için bir taziye mesajı yayınladı.
Çelik, mesajında, askerlerimize karşı düzenlenen terörist saldırıda Eskişehir’in evladı Piyade Uzman Çavuş Melih Özcan’ın şehit olduğu haberini derin bir üzüntü içerisinde öğrendiğini anlatarak, “Fırat Kalkanı Harekâtında yürütülen operasyonlar esnasında, 24 Kasım 2016 saat 03:30 sularında, teröristler tarafından düzenlenen hava saldırısında, üç kahraman vatan evladımız şehit olmuş, biri ağır olmak üzere 10 kahraman askerimiz ise yaralanmıştır. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu saldırıda Eskişehir’in evladı Uzman Çavuş Melih Özcan şehit olmuştur. Milli birlik ve beraberliğimizi bozmaya yönelik yapılan bu tür saldırıları büyük bir nefretle kınıyor, büyük bir üzüntü içerisinde öğrendiğim bu olayda hayatlarını kaybederek şehit düşen askerlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetlerine büyük bir metanet diliyor, hastanelerde tedavi gören yaralılarımıza ise acil şifalar temenni ediyorum” diye belirtti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Anne ve babasını bıçaklayark öldürdü
Anne ve babasını bıçaklayark öldürdü
Ev sahibi sahura kalktığı sırada evine giren hırsız tarafından bıçaklandı
Ev sahibi sahura kalktığı sırada evine giren hırsız tarafından bıçaklandı